Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Marytė Melnikaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Marytė Melnikaitė - tokia Marytė, tokia Marytė

Marytė Melnikaitė - homo sovieticus, komunistė, TSRS didvyrė už kelias žmogžudystes pakarta karo metais. Bent jau taip teigia oficiozinė istorija. Kiti gi - kartais net abejoja, ar išvis tokia veikėja buvo ir turėjo tokį draugelį Pavliką atMorozą, o gal ir neturėjo.

Kartais Marytės pavardė dar užrašoma, kaip Melninkaitė, nes išties jau nelabai kas atsimena, kas tokia buvo. O ir išvis, daugelis pastaruoju metu jau su ja painioja Salomėją Nėrį, mat abi gana panašios ir savo veikla, ir gyvenimo būdu, ir šiaip visokiu komunizmu.


Apie Marusią Melnik, sovietų pramintą Melnikaite

Kadangi Lietuva - mažas kraštas, tai visi vieni kitus žino. Taip ir mumi atsitiko, kad vieno draugo tėvas gyveno viename kaime (Zarasuose) su Maryte Melnikaite. Gyvai ją pažinojo. Anam buvo metų taip 10, o Melnikaitei - sovietinei komjaunuolei - jau bene kokie 18. Garsėjo ji kaime savo girtuokliavimais ir ištvirkavimais kartu su keliais kitais komsomolcais. Tėvai ją iš namų varė, nes gėdą jinai darė visiems.

Ir kartą, kai Marytė nusilakė tiek, kad grįždama namo, nuvirto ir užmigo patvory, po krūmu, vaikėzai surengė egzekuciją - tyliai pakėlę jos andaroką, įkišo jai į gerą vietą kankorėžį. Pasekmės buvo liūdnos - drėgmėje kankorėžis išbrinko, išsiskėtė ir negalėjo išlyst. Marytę, tampomą baisių skausmų, teko vežt į ligoninę. Po to karto ji jau negėrė, bet ir iš Zarasų jai teko bėgti - aplinkiniai badė pirštais ir tyčiojosi. Gal būt, su tuo ir bus susijęs jos noras keršyti, kai vos tapusi "partizane" (išties - sovietinės diversantų grupės nare), ji pirmiausiai ėmė kovoti su taikiais civiliais gyventojais.

Dar apie Marytę Melnikaitę buvo toks kinas padarytas, katrojo gale pagal originalą regis ji vedama ant kartuvių (nors sako kad ją padubasinę vokiečiai tiesiog kapinėse nušovė) anoji šaukė "Za rodinu, za Stalina!". Kinas tikrai puius Paleckiui ir jojo pacūkams kovinės dvasios semtis.


Liaudies kūryba apie Marytę Melnikaitę

Marytė Melnikaitė
Sijoną atsiraitė,
Atėjo Petras Cvirka
Ir įkišo TEN byrką.


Tėvas - lenkas
Močia - rusė
Dukra - Lietuvos didvyrė


Marytė Melnikaitė
Didvyrė Lietuvos
Jos liekną kaminą stuksena geniai


Maryė Melnikaitė
Kovotoja drąsi
Ant kalno ją pravare
Fašistai keturi