Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Martynas Nagevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Patirtis kalba. Energetikos egzpertas Martynas Nagevičius

Martynas Nagevičius - anoks energetikos spiacelistas, kaipo siejamas su žaliaisiais, betgi matyt labiau su Zuoku, mat kažkoks patarėjas jam energijų klausimais beesąs, o kad gi visam Vilniuje energetika (šiukšlės ir šiluma) priklauso - Icor tai vadinasi, tadgi nenuostabu kad kažkaip vienodai su tokiu Janukoniu vienodus blėnius porina spaudose ir internetuose. Skirtingai nei kiti žalieji anas neisterikuoja, nerėkia "iš principo", "žemelę nudusinsim" "paukščiukų gaila", o užsiima visokia numerologija ir varažyjimu iš skaičių. O skaičiai jam visada rodo, kad kelmus auginsim, šieną ravėsim ir deginsim, ir taip daug darbo vietų kursim - tai gerai gyvensim, o jei reikės pigios energijos - tai vat iš Kaliningrado gausim. Ir visur nepriklausomu egzpertu dedasi, o žinia tokia, jog Icor planus biomases visur deginti brandina, yra atsitiktinė visiškai. Vat kartą anas su Zuoku tenais nuvyko ir žinią Vilniun svarbią atnešė - jei netrukdysim Rusijai statyti tenais atominės aliektrinės, tai galbūt paprašysim Lukašenkos kad tokios pat nestatytų šalia Vilniaus[1].

Dargi, su Lietuvos partizaniniu judėjimu Taip! 2012 metais bandė Seiman pakliūti, ale tada nepasisekė nei vienam partizanui, tai ir jam nepasisekė.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/717817/a-zuokas-jei-elektros-energija-butu-tiekiama-is-kaliningrado-nebereiktu-statyti-astravo-ae