Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Marsas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Marsas - tokia planeta, kuri priešinga, negu Venera. Tai išties gi taip ir yra, nes kai Žemė yra kažkur tai kosmose, tai Venera yra kairėje, o tuo tarpu Marsas yra kažkur dešinėje. Tai štai taip ir sukasi.

Dar kaip žinia, Marsas yra vyriškos lyties o tuo tarpu Venera - moteriškos lyties. Todėl ir simboliai pas juos skiriasi, nes tai tam, kad būtų galima atskirti. Dar beje, Marso simbolis yra atsiradęs nuo Volvo mašinų, nes ant jų radiatoriaus grotelių toksai yra dedamas.

O dar kažkaip toksai yra seksizmas, kad štai venerinės ligos egzistuoja, o štai marsinės ligos kažkodėl ne. Ir niekas negali pasakyti, kodėl. Tai čia akivaizdi vyrų diskriminacija.

O dar senovės mitologijoje Marsas buvo toksai romėnų dievas, kuris gyveno Marso planetoje ir kariavo karus. O jo žmona buvo Venera, kuri gyveno Veneros planetoje ir užsiimdinėjo seksu. Tai štai taip abu ir gyveno - tai kariaudami, tai pisdamiesi. Nuo to ir kilo visa šita mitologija apie tai, kad vyrai iš Marso, o vat moterys iš veneros.

O dar kažkur Marse kartą mokslininkai atrado Marso sfinksą ir dar kažkokias piramides. Tai matyt, kad tenai Senovės egiptiečiai buvo kažkaip nuvykę, tik niekas dabar nežino kaip.