Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Marijus Urbonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Marijus Urbonas - gi žymus dezaineris, kai ateini į jo internetą, tai atrodo, kad radai 404, o pasirodo, kad ne, nes yra visaip ten mažų taškučių, kai paspaudinėji, tai parodo pavyzdžiui ten kažkokį emeilą jo, ar ba ko kį nors tviterį, o taipgis dar kažkokius parduodamus domenus, viską papuošęs logotipu dvigūbriu su vaizduojamais žydrais papais, o gal užpakalio sėdmenimis, gražiai taip ir seksualiai atrodantis erotizmas galėtų visgi būt ryškesnis, pavyzdžiui, kokia nors fotkė su plikom mergom.

Šis pilietis taip pat žinomas kaip tvyterių konspiratorius, teigiantis, kad Pipedija ir Užkalnis - tai vienas ir tas pats. Mes irgi norim to paties, ką jis rūkė!

Dar žr.

Marijaus Urbono internetas visame gražume su tais dvigūbriais logotipais - http://www.marijusurbonas.com/