Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Marijus Guscevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Marijus Guscevičius, išgirdęs apie negirdėtą dar jam alaus rūšį...

Marijus Guscevičius - alaus pranašas irgi šauklys, patsai verdantis melejoną alaus rūšių ir aiškinantis detaliai kaip tai padaryt kiekvienam norinčiąjam. Tai dabar, nors ir anonimu besistengdamas likt, Lietuvoj garsumu jau prilygsta nuo seno žinomąjam aludariui Ramtyns!

Tai ir Pipedija čia skelbia: Marijau Guscevičiau, tamista estit tarpe alaus pranašų, dievo Ragučio žemėn pasiųstųjų! Ir neliksit tamista anonimu, nesgi mes jumis čia išviešinsim, kad žmonės žinotų, jog ne viskas dar prarasta alaus tradicijoj!


Veikla

Taipgi ir dar ne viena menka ar nemenka istorija garsėjęs, galų gale Marijus Guscevičius išemigravo užsienin, kur dabarties gyvena JAV - šioji nuo 1979 metų legalizavo naminio alaus virimą, tai naminis alus nuo tų laikų vis populiarėja, tai ir anas dabar ten įsteigė berods savo bravorėlį ir netgi kažkokią firmą, katra alaus komponentais irgi virimo įranga prekiauja, o šisai amerikonus mokina lietuviškų aludarystės tradicijų...


Belenkokie gandai

Taigi gandai sako, kad viskas prasidėjo dar prieš porą dešimčių metų, kai bene 9 metų mažvaikiu būdamas, tasai gi tyliai nuo dieduko pasislėpęs, betgi nusižiūrėjęs, kaip tai daroma, prisidaigino miežių, sutraiškė juos, apkepino, išvirė salyklą, apynių priskynęs pridėjo, užraugė kubile alų ir po savaitėlės jį išplempė, taipgi buvo susektas to paties dieduko, katras jam įkrėtė simboliškai subinėn, bet paragavęs tojo alaus, pareiškė, kad jau tapo senas, ir anūkas nuo šiolei turėsiąs jam tokį alų virti...

Taip kad ateity šitas alaus virimo sugebėjimas pas naująjį alaus pranašą augo, tadgi kai paaugliu būdamas vasarai šis išvyko į Vokietiją, paatostogauti moksleivių vasaros atostogose, tai Bavarijos šeima, jį priėmusi ir pabandžiusi pasigirt vokiškom alaus tradicijom, buvo priblokšta, kai šisai pareiškė, kad pats aludariu besąs... Irgi tai pademonstravo, tiems patiems vokiečiams užraugdamas alaus, bet vėliau iškilus viešumon (nepilnametis verda alų!), buvo atšauktas Lietuvon...