Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Marijonas Misiukonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Marijonas Misiukonis - taigi KGB kadrinis darbuotojas, dalyvavęs ir 1965 Kovo 17 nužudant paskutinįjį Lietuvos partizaną - Antaną Kraujalį, dar netgi ir buvęs būtent tuoju, katras pasirašė nužudyto partizano atpažinimo aktą. O dar po 1988 metų garsiojo bananų baliaus tasai sakė, kad šaunamieji ginklai juk nebuvo panaudoti, atseit kokie humaniški.

Tai jau nuo 1998 kažkoks teismas irgi prokuratūra Panevėžyje vis sprendžia, sprendžia ir nenusprendžia, ką su tuo Marijonu Misiukoniu daryt. Tai per tą laiką 6 iš 10 itariamųjų, kitaip tariant - KGB dirbusių žudikų, sava mirtim laimingai numirt spėjo. Ogi dar per tą laiką ir Valdas Adamkus tą Marijoną Misiukonį netgi kažkokiu ordinu apdovanojo, nepaisant bylos.

O tai dar vieną dalyką galim pasakyt, kad tas Marijonas Misiukonis buvo vidaus reikalų generolas majoras sovietmečiu, o pagal sovietinę rangų sistemą tai atitiko armijos maršalo laipsnį - t.y., vieną iš pačių aukščiausiųjų vadų, kas atitiko TSKP CK Centro Komiteto lygį.

Iki Nepriklausomybės Marijonas Misiukonis buvo vietinio MVD ministru, o paskui patapo VRM ministru, kokį postą prarado išsyk po Sausio 13, bet kažkaip ten visgi liko laikinuoju ministru kurį laiką, pakolei neteko pasakyti, kad taip visiems bus geriau. Taip kad dar vėliau tapo vienu iš veikėjų Vilniaus Banke - tai čia vat kur ta KGB istorija nuvedė...

O jau dar paskui, 2000 metais buvo paties Valdo Adamkaus apdovanotas Gedimino ordinu, matyt už kažkokius nuopelnus. O užtat 2009 metais Marijonui Misiukoniui buvo iškelta byla dėl Antano Kraujalio nužudymo ar tai išvis genocido...