Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mamamija.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai kaip paprasta - trys procedūrų etapai ir netgi Pipedija iš visiškos ūrodinos pavirsta į seksualią gražuolę!

MamaMija.lt - populiarus internetas užsiėmė moterų grožiu, taip kad visokie elektroniniai nuolaidų kuponai savo pajėgume leidžia sutaupyt bene tris kartus - pirk paslaugą 300 litų už 100 litų ar panašiai!

Taip kad profesionalų taikomos plaukų atauginimo procedūros, kosmetika visokia ir kiti priedai nenuvils, o tik pagražins ir labai nebrangiai atskleis tikriausią grožį. Visvien trūksta pinigų? Tai irgi nebėda: po gero procedūrų ciklo moteris patampa tokia gražia, kad gali mest velniop tą nevykėlį vyrą ir vietoj jo susirast prabangų milijonierių, kuris apmokės visas sąskaitas!

Tai žinoma, kad paslaugos mokamos, tai čia ne už veltui reklamuojam, nes jau išbandėm savo kailiu: ėmė ir pasiūlė Pipedijai pasigražinti veidą, kad nebūtų panaši, kaip kiaulė. Tai jau galite dešinėje išvyst visą reikalą savo pilname grožyje ir nuspręst, ar tai tikrai veikia, nes nuotraukos darytos prieš kosmetinį kursą, per jį ir po jo, o visa tai - labai greitai, kaip burtų lazdele mostelėjus!

Tai dar galim pridurt, kad su taip pasikeitusiu veidu į darbą gali neįleist, nes neatpažintų, o tai jau gręsia nuostoliais, pravaikštom ir atleidimais...

Tai po viso šito dabar ar gali pasakyt kas nors, kad netikėk stebuklais!

Dar žr.