Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Malibas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Malibo poršas, labai kietas, specialiai taip pasuktas, kad išdaužytų langų nesimatytų

Malibas - žinomas LJ, kartais dar vadinamas Maliboo ar Malibū. Rašo po 100 postų per dieną. Beveik, kaip Qemm, o gal ir žymiai daugiau.

Postai labai panašūs - arba neapykantos ir meilės pliūpsniai, arba klausimai visiems. Ir jei pirmieji atvirai išreiškia emocijas, tai antrieji yra atvirai skirti tam, kad visi dibilai prirašytų kuo daugiau komentarų. Todėl Malibo postai yra labiausiai komentuojami iš visų lietuviškų blogerių postų. Tenka pripažinti, kad teisus yra nežinomas blogeris, kartą parašęs - "aplink vieni dibilai".


Malibo Poršas

Labiausiai Malibas pagarsėjo visai neseniai, kai oligarche laikoma žmona (pravardė "Rich bitch") padovanojo jam kažkokį nudrožtą Poršą, ar, kaip liaudyje meiliai sako "paršelį", "paršiuką". O jei nori pabrėžti solidumą - tai sako "paršą". Ir ką jūs manote? Jau po kelių dienų Malibas nuvažiavo į kažkokį kaimą pasipuikuoti savo poršu, o vietiniai mažvaikiai jo neįvertino ir užmėtė jam langus akmenais. Išdaužė, kaip reikalas. Malibas, įsiutęs, tuos vaikus pagavo, atitalžė, nutempė į policiją, ten vėlei atitalžė, atitempė dar ir jų tėvus, pasakė jiems, kad jie iki grabo neišsimokės, tada vėl vaikus atitalžė. Žiauru ir kraupu. Tad norim paklausti - kur žiūri Vaiko teisių apsaugos kontrolierės tarnyba???

Upd. Taigis Malibas pardavė savo garsųjį poršą ir nusipirko vabalą, katruo dabar didžiuojasi, kaip žymiai geresne mašina, nes matomai draskytis gatvėmis jau nebenori, užtatai kultūringas nori atrodyt, ale kaip žmogus neeilinis, tai paprasta kokia nors toyota ar hyundai netinka, vis mandresnio kažko reikia...

Malibo neapykantos ir meilės pliūpsnių citatos

  • Aplink vieni dibilai
  • Eik naxui
  • banas ir pashol naxuj


Malibo graduoti epitetai

Tai čia sąrašas įvairių epitetų, katruosius Malibas paskelbė kartą vienam savo straipsnyje ir kuriais vadina įvairius žmones. Kadangi sąrašas puikus ir turi didelę išliekamąją vertę, tai mes čia jį skelbiame netgi ne šiaip sau, o kaip sąrašą būsimų ar esamų straipsnių:

Tai bendru visuotiniu sutarimu tam skirtoje LJ diskusijoje kažkaip gavosi, kad iš visų šitų žioplys yra teigiamiausias žodis, tuo tarpu išgama savo baisumu lenkia netgi tokius žodžius, kaip dalbajobas ar kūrva. Taip kad turėkit omeny, keiksmų vartotojai, kad lietuvių kalba stiprumu vienareikšmiškai dominuoja!

Malibo klausimų visiems citatos

  • Ką reiškia tavo avataras?
  • Kokią mašiną turi?
  • Ką šiandien valgei?
  • Kur vaikšai pietauti?


Lankytojai skundžiasi

Čia kažkas atėjo ir parašė tokią frazę apie Malibą:

Jo neapykanta dibilams yra tokia didelė todėl,kad jis patsai yra visiškas dibilas

Tai painformuojame visus, kad šitą pasipiktinusį lankytoją jau esam baninę ir dar baninsim, nes taip jam ir reikia, nes matyt jis pasipiktinęs todėl, kad ir Malibas jį banino jau kur nors. Taip jam ir reikia.

Upd. Taigi kadangi anasai rašė, kad mes ne žurnalistai, o kas ten kažkas kitas, tai šįsyk parašė tikrą teisybę, taip kad už teisybę ir išbaninom aną. Jau trečias kartas. Ir ketvirtą kartą irgi išbaninsim. Visada smagu baninti durnius visokius ir dibilus, nes tai yra puikus geras pavyzdys, kurio iš Malibo laikomės ir mokomės, nes tai yra žmogus-pavyzdys mums.