Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Maža agrarinė šalis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Maža agrarinė šalis - anokia Lietuvos vystymosi koncepcija, be abejo vienintelė teisinga kryptis ir galimybė būti tikrai nepriklausomiems, nugalėti oligarkus, ruskius, išvyti NATO ir Pederastų Sąjungą, atstatyti teisybę bei susigrąžinti emigravusią tautą.

Šios koncepcijos pagrindus padėjo žymusis Andrius Mamontovas, neapsikentęs vykstančios liberalizacijos, tautos skurdinimo, pedofilų siautėjimo, atominių elektrinių statybos ir skalūnų dujų gavybos. Koncepcija remiasi postulatu, jog svarbiausia yra tyras vanduo. Nuo tyro vandens vystosi tyra siela, tyra sąžinė ir tyra meilė. Jei užterši vandenį - atidarysi Pandoros jaščiką ir bus pizdec. Taigi tyroje šalyje gyventų tyri žmonės, užsiimantys ekologine švaria žemdirbyste, amatais, mėgėjiška žvejyba. Čia gera būtų gyventi bendruomenėms, į kurias sugrįžtų emigravę paklydėliai. Mažos agrarinės šalies koncepcijai tereikia nedaug. Kaip pradžiai - pasirašyti už referendumą dėl žemės pardavimo.

Teisinius mažos agrarinės šalies koncepcijos vystymo pagrindus tvirtai it bėgius deda žymus profesorius Alvydas Pumputis. Koncepcija yra palaikoma didžiulių masių - nuo žymių menininkų iki eilinių kaimo žmogelių, kurie nuskurdintoje šalyje šiuo metu tegali gyventi iš kuklių pašalpų. Palaiko ir didelė dalis žymių politikų, ypač - tautininkai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Savaime aišku, mažos agrarinės šalies neįmanoma sukurti be bendruomenių palaikymo, o čia Žygaičių bendruomenė gali būti puikus sektinas pavyzdys ir būtina ją paminėti!

Deja, koncepcija turi itin daug politinių priešininkų - visokių liberolų, koncervatorių ir kitų. Jie nori statyti atomines elektrines, gręžti skalūnus, kasti anhidritą ir žvyrą, statyti gamyklas, mokyti mūsų vaikus kad taptų inžinieriais, fizikais, chemikais, automechanikais ir kitokiais technokratais.

Mokslas mažoje agrarinėje šalyje

Mažai agrarinei šalyje reikia daug aukštų technologijų specialistų kuriuos galėtų parengti tik tautinės mokyklos ir universitetai:

 • Socialiniai mokslai - itin svarbi tautiškumui puosėlėti, o juos išmano kaip paruosšti tik nedidelis ratas lietuviškų aukštųjų mokyklų: Lietuvos policijos akademija, Lietuvos teisės akademija, Lietuvos teisės universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Alvydo Pumpučio akademija. Čia rengiami ateities politikai, teisėtvarkininkai, kurie sugebės išdusinti pedofilų klanus ir oligarchus, surasti mergaitę ir kiti specialistai. Itin svarbu yra istorijos mokymas, nes vistik įrodymų, kad lietuvių tauta kilo apvaisinus pateles karaliaus Saliamono pagalba, šiek tiek dar trūksta.
  • Kaip sakė profesorius A.Pumputis: „Šiandien kalbama ne apie tai, kaip atskirti šiuos mokslus, ar kuris mokslas geresnis, o apie tai, kaip skirtingi mokslai, sąveikaudami kartu, turėtų spręsti svarbiausias visuomenės problemas. Pavyzdžiui, galime sukurti pačias pažangiausias technologijas, bet jei gyventojai emigruos, nebus kam jomis naudotis. Emigracijos problemos vien technologiniai mokslai negali išspręsti. Tai galima spręsti tik edukuojant visuomenę, priimant palankius teisės aktus, stiprinant patriotiškus jausmus – o visa tai jau yra socialinių mokslų sritis“[1]
 • Menai - labai svarbi edukacinė sritis, kurioje svarbiausios:
  • Dievadirbystė ir kitokia drožyba
  • Juostų audimai ir siuvinėjimai
  • Rūtų darželio želdinimas
  • Tautinių polkų su ir be ragučių bei krakoviakų mokymas ir tyrinėjimas
  • Modernios kaimiškos muzikos atlikimas ir muzikologija
  • Moderni tautinė estrada
 • Religijų mokslai - artimoje perspektyvoje būtina puoselėti katalikiškas vertybes, tačiau nenumaldomai reikia grįžti prie savo tibetietiškų šaknų.
 • Medicina - prioritetą būtina skirti gydymu vaistažolėmis ir užkalbėjimais. Dar viena būtina sritis - namų akušerija. Vengti ir galų gale išgyvendinti mediciną, kurioje naudojami skiepai ir aplamai švirkštai.
 • Žemės ūkis - būtina puoselėti ekologišką augalininkystę, tačiau tolimesnėje perspektyvoje būtina atsisakyti gyvulininkystės, mat baltų šaknys be abejonės yra vegetariškos.
 • Technologiniai mokslai - ne itin svarbi, bet vistiek reikalinga sritis. Čia negalima persistengti, nes jei šių mokslų puoselėjimas sudarys konkurenciją socialiniams mokslams bus pizdec[2]. Betgi kai kokių specialistų vistik reikia, pavyzdžiui balų rūdos grynintojai, tradicinė kalvystė, verpimo ratelių techninė prižiūrėtojai ir kiti.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. "http://kauno.diena.lt/naujienos/vilnius/miesto-pulsas/istorinis-ivykis-vilniuje-bus-pasirasyta-mokslui-skirta-deklaracija-414913/?puslapis=2#.Un9HCSdPFsc
 2. http://www.delfi.lt/news/daily/education/mru-rektorius-ivardijo-strategine-lietuvos-klaida.d?id=62738207