Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

MH

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

MH, dar žinomas Traviano Multihūnteris. Nemokamas dibilas, kurį Traviano savininkai samdo dirbti už traviano auksą. Tai ir atlyginimą gauna Traviano auksu. Multihūnteriai yra neabejotini vandalai - jie jau kelis kartus trynė visą čia esančią informaciją apie juos. Tad galite neabejoti, kad šis straipsnis jiems ant pūlinio užlipo. Bet ko norėti iš dibilų?

Travianas - pigus plagiatas, tad apie jį neverta rašyt išvis. Geriau apie dvasinį tobulėjimą ką nors parašytumėt.

Multihunterio tikslai

Multihūnterio tikslai žaidime - prižiūrėti, kad niekas nesukčiautų. Pvz., kad visi žaistų tik vienu acc, kad visi nesiplūstų, nenaudotų automatinių žaidimo skriptų ir t.t.. Praktikoje tai nei velnio nesigauna. Tie, kurie gudresni, žaidžia keliais acc, naudoja skriptus ir vargo nemato.

Kaip apeiti Multihūnterį

Svarbiausias dalykas, kurio žiūri multihūnteriai - kad niekas nežaistų keliais acc. Todėl jie ir vadinasi Multihūnteriai. Multikai (taip vadinami kelis acc turintys žaidėjai) pagaunami šiais būdais:

 1. Kai jungiasi prie visų savo acc per vieną naršyklę ir netrina kukių. Kukiuose saugoma info, pagal kurią nustatoma, kad ta pati naršyklė jungėsi prie kelių acc.
 2. Kai du acc vienas kitam siunčia resursus didžiuliais kiekiais.
 3. Kai ant visų savo acc žaidėjas naudoja tą patį slaptažodį.
 4. Kai vartotojas per savo buką galvą nustato nustatymą "Vieno kompiuterio vartotojai" ir taip pats praneša MH, kad jis yra multikas. Pastarasis nustatymas yra specialiai skirtas gaudyti dibilams

Multihūnteriai negali nustatyti multikų pagal šiuos parametrus:

 1. Kai naršyklės yra viename kompiuteryje, bet išties skirtingos (pvz., Opera ir Firefox)
 2. Kai IP adresai sutampa (nes yra daugybė tinklų, kur tūkstančiai vartotojų naudoja vieną IP)
 3. Kai iš tos pačios naršyklės su tais pačiais kukiais jungiasi dešimtys ar šimtai skirtingų acc (tai būdinga Internetų kavinėms)

Turėkite omeny, kad vienas iš pagrindinių dalykų, pagal ką susekami multikai - tai resursų siuntimas. O tikrinant, MH dar ir pasižiūri grafikėlius su acc aktyvumo laikais, tad stenkitės, kad tie laikai būtų skirtingi, skirtingus acc naudokit skirtingu metu. Taip pat žinokit - pagal vidinę tvarką MH draudžiama trinti acc kurie nors kartą pirko auksą.

Ką daryti, jei pagavo

Jei jus pagavo, tai laikykitės šių patarimų:

 • Niekada nesakykit, kad kitu acc žaidžia jūsų brolis ar sesuo. Tai pats populiariausias atmazas, todėl MH juo netiki netgi tada, kai tai tiesa. Dėl to, net jei ir turit realų brolį ar seserį, geriau sugalvokit kokį kitą atmazą.
 • MH yra mažamečiai vaikai, jų amžius neretai kokie 14-15 metų, todėl jie turi liguistą savigarbos jausmą. Rašykit pagarbiai, su šiknos palaižymų - tada MH išsyk atsileis.
 • MH yra buki ir neretai daro visiškas nesąmones. Jei MH pridarė realių nesąmonių, parašykite apie tai į suportą ar adminams. Tie yra protingesni.
 • Jei mokate realiai daug pinigų už žaidimą, drąsiai kreipkitės į supportą: jie suinteresuoti, kad jūs niekur nepabėgtumėte. Todėl MH jums nebaisus.