Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lytiniai santykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tai čia toks dalykas, kai pisasi (arba kažkas kažką pisa kokiu nors būdu). Turėti lytinių santykių reiškia su kuom nors Pistis. Dažniausiai dėl malonumo, nors tiesioginė to paskirtis - dauginimasis, o dažnas šį žodį vartoja tik visai su tuo nieko bendra neturinčiomis prasmėmis. Tautosakoje Lytiniai santykiai turi daugybę simbolinių metaforų, o keiksmai ir Burtažodžiai apie užpakalinį tiltą išsiskiria savo įspūdingumu!

Dar kartais būna litiniai santykiai, tai paskui labai įdomiai skamba frazės, kaip litiniai santykiai peraugo į lytinius santykius ar kaip kas nors neatskyrė lytinių santykių nuo litinių santykių ar panašiai, bet čia jau kokie profesionalai apie šitai geriau papasakotų, gal Pareigytė kokia ar gal VMI...

Tai vat, Premjeras Andrius Kubilius siūlo uždrausti bet kokių lytinių santykių agitaciją! Tai čia jau Petro Gražulio reklaminių paranojų ir Nepilnamečių apsaugos nuo nepageidaujamos informacijos įstatymo poveikio iždava, ne kitaip!

Kai nebebus lytinių sąntykių, tai reikės daugintis mėgintuvėliais, o tai atneš milžiniškus pelnus farmacininkams. Mažvaikius ir toliau neš gandrai arba rasime kopūstuose (gerai, kad ne iš kokio kiaušinio perėsime)