Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Luokė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Luokė buvo anoksai koncernas laukiniais laikais, kai apie kokius 1991-1995 vyko visokios tenai neaiškybės, prichvatizacijos bei kiti siautėjimai. Tai šiojo įkūrėjais buvo anokie Vidmantas Kudarauskas ir Raimundas Kiauleikis, katruos paskui 1995 teisėsauga susiėmė, nes aniems tai savo įmonei pinigų pritrūko, tai jie susigalvojo tokią gudrybę, kad nusipirkt kažkokį link bankroto judantį banką, katrą ir panaudotų. Tai gavosi taip, kad apturėjo cielus du bankus - Aurabanką ir Balticbanką.

Tai Luokės grupuotė, katroje ir daugiau buvo veikėjų, paskui žiniasklaidai pasakojo paprastai, kad esą pinigų pritrūko, tai nutarė nusipirkt kontrolinį Aurabanko akcijų paketą už pasiskolintus 5 milijonus litų, o tada jau valdydami tą banką, iš indėlininkų pinigų savo verslą pafinansuoti. Tai ir pafinansavo ištisais 40 milijonų litų. Tai čia aišku dabar jau normaliam žmogui tokias kalbas išgirdus, išsyk kiltų klausimas, kiek metų jie gavo kalėjimo. O bet tada aniems atrodė normalu viskas ir teisėta. Tai kažkaip paskui visus ir išteisino dėl senaties.

O dar kažkokiu būdu ta pati Luokė sugebėjo užvaldyt ir anokį Žemės ūkio banką, iš kurio irgi paskolų visaip prisiimė, nes juk pinigų trūko.

O bet dar tuo tarpu buvo ir dar viena istorija, kai Luokė pabandė įsigyt Vilniaus Banką, nes ten pinigų buvo daugiau. Tai kažkaip pradžioje įsigijo lyg tai, o paskui gavosi, kad kadangi visa ta Luokė buvo skolinga visokiems bankams ištisus 88 milijonus litų, tai berods patsai bankas ir nusipirko tas pačias akcijas kažkaip. Nors gal čia jau kažką ir painiojam, nes neatsimenam.

Dar su ta Luoke buvo kažkaip susijusi ir kita kontora, užsivadinanti Indora, bet ir toji užsilenkė, kai vyko visa ta bankų griūtis. Tai ir tie ir anie labai kaltino, kad valdžia verslui trukdo, bankus atimdinėja ir įmones grobia, o turėtų išties finansuoti ir gelbėti...