Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lunachodas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lunachodas - tai tasai, kuris vaikšto po Mėnulį, kuristai vistiektai skiriasi nuo lunatiko, kuris vaikšto po Žemę, manydamas, kad vaikšto po Mėnulį. Tačiau skirtumas toks nedidelis, kad abu terminus galime laikyti sinonimais.

Pikti liežuviai plaka belenką, - atseit, lunachodų pagausėja per pilnatį, tačiau išsilavinusių amerikiečių flagmanas "Scientific American" įrodė, kad tai visiškas belenkas, - t.y., kad lunachodų yra vienodai nepriklausomai nuo Mėnulio fazės [1].

Dar anie kiti kliedi, kad, atseit, pirmaisiais lunachodais Mėnulyje buvo rusai, tačiau įdėmi įžvalga rodo, kad lunachodų ant Lietuvos visada buvo ne ką mažiau ir netgi daugiau, o ir anų kokybė gerokai kokybiškesnė - mat, kaip antai teisingai sako dialektinis materializmas kartu su seneliu Marksu, kiekybė virsta kokybe. Lunachodų visgi nėra ant žydų, - bet tai jau kita kalba (anie niekurie sako, kad tai ivritas).


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=lunacy-and-the-full-moon