Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lukašenkos meškiukai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Lukašenkai pradžiuginti skirtas meškutis pozuoja šalia tų reklamščikų ir aktyvuolių - Tomas Mazetti ir Hannah Frey. Ką reiškia užrašas kvadratinėmis raidėmis - nelabai galim pasakyt, nes nesuprantam.

Lukašenkos meškiukai išties yra ne baltarusiški, o švediški, kur kažkokia PR agentūra "Studio Total" už neaiškius pinigus finansuojamą milijonus kainavusią akciją surengė - nelegaliai paskraidę virš Gudijos, nubarstė tą visokiais pliušiniais meškučiais su parašiutėliais, skelbdama, kad taip kovoja už demokratiją.

Tai šitą aktą padarė du žmogaus teisių aktyvuoliai iš Švedijos - koks tai Tomas Mazetti ir jo draugieša Hannah Frey, katrie pakilo iš Pociūnų aerodromo kad esą šiaip paskraidyt, o paskuim 50 metrų aukštyje nuskrido iki pat Minsko, kur ir atliko pliušinių žaislų išbarstymo aktą.

Tai dabar Aleksandras Lukašenka jau paskelbė, kad Lietuvai už tai maža nepasirodys, kam leido kažkokiems švedams virš Minsko skraidyt ir meškučius mėtyt. O ta proga dar suareštavo kažkokį blogerį už tai, kad anas nufotografavo kokį tai nukritusį meškutį ir paskelbė savo bloge.


Baltarusijos KGB kviečia švedus į svečius

O baltarusių KGB paskelbė, kad tai darę švedai turi atvykti į Baltarusijos KGB, kad būtų apklausti tinkamu būdu, o tada nubausti pagal visus baltarusiškus įstatymus. O jei neatvyks per 10 dienų, tai bus nubausti 2 metais pataisos darbų už neatvykimą. Nors jau visiems aišku, kad už atvykimą bus apdovanoti dar daugiau metų pataisos darbų, kalėjimo, o gal ir šiaip suvisam prapuls be žinios.

Tuo tarpu patsai Baltarusijos prezidentas veiksmų ėmėsi griežtų, Švedijos ambasadorių išsiuntė iš šalies, o visą Švedijos ambasadą uždarė. Ir dar apginklavo belenkiek kariuomenės ginklais ir pervedė į kokią tai kovinę parengtį. Nes meškiukų armados, kaip žinia, gręsia Baltarusijos teritoriniam vientisumui, šalies stabilumui ir gyventojų gerovei.

Gi apžvalgininkai kai kurie jau nerimauja, kad tokie grasinimai geruoju nesibaigs ir per eilinį proto aptemimą Lukašenka gali sugalvot paskelbt Lietuvai ir Švedijai karą, nes meškiukų bobardavimas - priešiškas veiksmas, kurio anas tikrai netoleruos.

Tuo tarpu švedai iš tos agentūros kažkaip pasidarė labai nustebę ir skundžiasi, kad kaip gi taip galima su jais elgtis, kad jie gi nieko baisaus nepadarė, o dabar kažkokie neaiškūs tipai jiems grasina kažkokiomis bausmėmis ir taip toliau.

Čia gal reikia pridėti, kad Baltarusijos vaikai tuo tarpu džiaugiasi, žaisdami gražiais meškučiais, nors už tai juos ir gali nubausti kokia nors KGB.