Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lokyz

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Deja, 2018 rudenį, Remigijus Dargužis numirė. Netikėtai, dar visai jaunas. A+A

Lokyz - koksai tai jau seniai primirštas blogeris, dar iš senų laikų, kai LiveJournal buvo populiarus. Tai išteis anas buvo kokių 15 žurnalų redaktorius, nes humanitaras ir dar jautėsi labai protingai, tai vis gaudavo iš ko nors baną, kai prisišnekėdavo.

Kadangi Lokyz buvo tiktai LiveJournal personažas, tai niekas į jį rimtai nežiūrėjo, tai anas galų gale persivadino kaip tai į žmogišką vardą ir pavardę, persikraustė į Facebook, o tada liko tiesiog nelabai aiškiu tipažu, vaikščiojančiu ir komentuojančiu kur nors svetimus įrašus. Štai taip atsilikimas nuo realijų ir negebėjimas sparčiai modernėti ėmė ir sužlugdė potencialiai perspektyvų autorių.

Šiuo metu Pipedija laukia, ar Lokyz nepradės kur nors vėl rašinėti, gal net ir tinklaraštį kokį nors padorų susikurs.


Dar žr.Lokyz
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!