Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Login 2009

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Login 2009 logotipas, iliustruojantis ružavą marketinginę šios šventės prasmę

Renginys buvo pakenčiamas ir gal netgi įdomus, nors bilietų kainos jokio sąryšio su renginio verte ar prasmingumu neturėjo (100 litų - už tokius pinigus visą dieną galima lakti normaliame kaboke, bendraujant su tais pačiais blogeriais žymiai padoresnėje aplinkoje). Keliems šimtams žmonių buvo išnuomota visa Siemens arena (buvusi tuščia, kaip kapinės), ale kad vat Internetas tragiškai šlubavo. Visokie blogeriai ir kiti dalyviai buvo priversti rašinėti į Tviterį apie tai, kad jungiasi per visokius omnikonektus, nors konferencijos organizatoriai kleidėjo apie kažkokias HP technologijas, kurios leidžia nemokamai pasijungti 20000 dalyvių vienu metu (tik kažkodėl neveikia).

Kaip rašo nezinau.lt, Login tapo fiasko, o jo vietą užims Blogout, greitai ir jų renginys - Blogout 2009, sekite naujienas!

Login 2009 apdovanojimai

Geriausia iniciatyva internete - Sveikasvaikas.lt

Taip ir nesugebėję įvardinti, kad apdovanojamas skiriamas svetainei, kurią ėmė persekioti šlykštūs vertelgos, organizatoriai paskelbė, esą tai kažkokia iniciatyva, prišnekėję kažkokių kliedesių apie belenką, išskyrus tai, apie ką pati ta sveikasvaikas.lt svetainė ir kodėl ji taip pagarsėjo. Bet Pipedija žino geriau. Pas mus galit paskaityti apie tikrąsias priežastis.


Geriausia virusinė kampanija internete - Ežio inkubatorius - Šokėja Veronika

Nesąmonė, už kurią apdovanojimas paskirtas tiktai tam, kad dar sykį pareklamuoti tą patį Ežio inkubatorių. Duoklė rėmėjams. Todėl nieko apie tai ir nerašysim. Kas norės - patys pasidarys išvadas.


Geriausias naujas tinklaraštis – racas.lt

Vienas iš daugybės visai neblogų blogų. Nei kažkuo geresnis, nei kažkuo blogesnis už daugelį kitų. Šį sykį galim tarti, kad gal net ir visai tiktų šis apdovanojimas, nes blogesnių variantų būtų buvę daug, o geresnių - mažai.


Geriausias metų elektroninis projektas - marsrutai.lt

Puslapis, kurį reikėjo padaryti dar prieš 10 metų. Na, gerai, prieš kokius 6-7 metus. Už ką jam apdovanojimas - tai nelabai ir supratom. Na, gal ir nieko blogo. Labai panašus Vilniaus autobusų parko puslapis veikia jau nuo senų senovės, o čia - tik kažkoks eilinis nežymiai patobulintas klonas.


Metų interneto tendencija - Lietuva kraustosi į Facebook

Na, čia tai jau galim pasakyti: kleidėja konferencijų dalyviai ir organizatoriai. Vienintelė tendencija, kuri pastebima Lietuvoje - kad galų gale atsirado veikiančios ir priimtinos internetinės parduotuvės. O apie Feisbuką kliedi tik tie, kurie internetais nesinaudoja. Čia gal dar kokį One.lt taip pavadinsim tendencija? Durni visai jau!!!

Čia gal dar ir todėl, kad Vaidotas Antanavičius vis dar kliedi apie savo "X" ir "Y" ašis kažkokias GPS`ines visas tokias su internetais

Metų interneto žmogus – Artūras Račas

Eikit šikt su savo Raču, jau davėt vieną apdovanojimą šitam vidutiniokui, tai dar ir metų žmogum padaryt nutarėt - jūs ką, gal draugaujat su juo??? Vienintelis šių metų internetžmogis, vertas apdovanojimo - tai Liutauras Ulevičius, kurio dėka blogeriai išsikovojo teisę vadintis žiniasklaida (beje, šitai blogeriams dar atsirugs, bet tai jau ne mūsų problemos). O renginio organizatoriai - marginalai!!!


Lietuvos interneto fiasko - Delfinas.lt

Na, čia tai jau cirkas. Login organizatoriai iškasė kažkokį 2006-2007 metų projektą, ir dabar vat sureagavo. Neturim žodžių. Mielieji, kuriam amžiuj mes gyvename? Gal dar Lietuvos Paštą sugalvosit apdovanoti už pašto ženklų pritaikymą laiškams siųsti?