Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Linkomanija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai dar taip jie save vaizduoja, pasityčiodami iš Megztuko, nors tai akivaizdu, kad šitoksai elgesys yra akivaizdus, tai kaip, atleiskite, dabar viską interpretuoti?

Linkomanija - tai tasai internetas, kur visi nelegalai renkasi, piratai visokie ir kiti antivalstybiniai elementai, nusikalstamumas ten klesti visoksai, tai jie ten labai žiaurūs, nes štai jau vat taip paskaičiuokim paprastai, kad jei ten 100 tūkstančių tų piratų yra, ir kiekvienas kasdien parsisiunčia visokių filmų, programų ir vindausų nelegaliai už 1000 litų arba daugiau, o tai kai kurios programos ir dešimt kart daugiau kainuoja, tai kasdien dėl to verslas patiria 100 milijonų nuostolių arba net 36,5 milijardo litų nuostolių per metus.

Taigi akivaizdu, kad šitai žlugdo Lietuvą, nes taigi patys pagalvokit, tai yra daugiau už metinį biudžetą, todėl aišku, kad pinigai nežmoniški ir nusikalstamos gaujos tai daro, o ne kas kitas, paperka teismus ir prokurorus gal net, nes kaip kitaip paaiškinti, kad jų į kalėjimą nieks nesusodina, atsakykit mums į šitą klausimą, ar negalit? Iš kur pas juos tokie dideli pinigai, gal iš grybų rinkimo miške?

Stebėtinas įžūlumas, kai šitie linkomanai visokie ir piratai, užsiimantys nelegaliu piratavimu drįsta rodytis internetuose viešose vietose ir aiškinti, kad jie neturi pinigų toms filmoms ir programoms, nes paskaičiavę matome puikiai, kiek jie turi pinigų, dauguma verslininkų tik pavydėt galėtų, o jie šitaip apiplėšinėja įvairias firmas ir kūrėjus.

Taip kad labai akivaizdu, kad LANVA ne veltui čia ant jų užsisėdo, nes 36,5 milijardo litų taip sau kur nors nesimėto!