Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Linas Karalius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Anoks Ezopas, kaip sakoma: "jokiai religijai nepriklausantis Linas Karalius", o anksčiau buvo ŽAS narys, tai daugelis tikėjosi, kad bus nuoširdus, kaip grodamas, ale laikai seni praėjo, žvaigždiškumai ir valdžia nutvirkino, taip kad liko tiktai gėda, bet ir tai ne pas Ezopą, o tik pas jo rinkėjus.
Linas Karalius
Sako, kad Savivaldybėje jam ten valdžia protą supiso, paskuj ten Tibetas kažkoks, Valinskas. Tai Vagnorius čia jau kažkaip lyg ir logine prasme toliau neprieštaraujant visuotinės tvermės dėsniams seka - koks skirtumas, kaip pavadinsi?

Dar buvo, kad Sacharuką pakišo Etikos sargams - kaip kokį lochą abgavo!

Jojo Blogas irgi specialus yra politikai skleisti - linaskaralius.lt - nu, kaip priklauso politikui...

Member of parliament on vacation...

Taigi Konstitucijos dvasia Linui Karaliui nebuvo maloni ir ji nusprendė, kad jiedu kartu su Aleksandru Sacharuku ją baisiai įžeidė, ir dėl to Seimas čiagi turės balsuoti už jų pašalinimą iš tautos išrinktųjų gretų, arba užsimenama, kadjie patys galėtų tai padaryti neeikvojant mokesčių mokėtojų pinigėlių [1]. Taigi, ar išgirsime Karaliaus šauksmą Neatsistatydinsiu ir viskas?

Upd. Ne veltui sakoma - ne kožnam pabožnam dievo šūdą uostyt, tad eiki gi tu Karaliau uostyt karvės šūdą! Nors ir kiek rėkė Karalius kad Neatsistatydins ir viskas, bei dievagojosi gi kad jis tik jaunas nepatyręs vaikėzas, bet Seimas jamgi pakštelėjo per užpakaliuką ir pasakė eik nx, nors jogi kolega pagal smegenų plotą Aleksandr Sacharuk likosi gaiviai patenkintas[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/del-apkaltos-asacharukui-ir-lkaraliui-saukiamas-nenumatytas-seimo-posedis.d?id=38120409
  2. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lkaralius-neteko-seimo-nario-mandato-asacharukas-issaugojo.d?id=38448691