Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lietuvos Ateities Forumas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lietuvos Ateities Forumas arba LAF - buvo gi tokia kažkokia grupuotė, kuri apie 1990 pasipiktino Sajūdžiu, nes kažkas buvo jiems nepatinkančio, tai susikūrė tą savo forumą ir pradėjo kovoti už tai, kad viskas būtų kitaip. Kaip ten kitaip - nelabai aišku, bet kovoti tai kovojo, nes gi Sąjūdis buvo antidemokratiškas ir visus persekiojo, todėl reikėjo jam pasipriešinti.

Anais laikais, kai Sąjūdis vis dar buvo gyvas, kaip ir pasimatė, kodėl: nesigavo gi padaryti taip, kad Sąjūdis būtų tiesiog LKP viršun keliančia ir senuosius komunistus palaikančia jėga. Tai dėl to kaip tai ir suveikė, kad buvę Sąjūdžio nariai ėmė prieš Sąjūdį kovot.

Kažko tai siejasi su dar viena organizacija tai, bet gal ir nesisieja - tokia Tautos Pažangos Frakcija irgi panašiai kovojo kažkaip.

O kadangi visi kūrėsi dargi anksčiau, nei SSRS galutinai subyrėjo, buvo dar pareiškimas kažkoksai to Lietuvos Ateities Forumo, kaip sako toksai, dar kelios savaitės prieš Sausio 13 paskelbtas:

Nepriklausomybės įtvirtinimui padėtume, jei savo politikos strategiją susietume su konstruktyviu nauju Nepriklausomų valstybių sandraugos kūrimu

Žodžiu, kad tik ne su Vakarais, o kad tik su Rytais išliktų viskas, ir Lietuva kad liktų prie SSRS, kaip buvo, tik su nauju to darinio pavadinimu, greta kokios nors Baltarusijos beigi Kazachstano.

Keistai buvo dar ir su tuo LAF įsikūrimu - toji grupelė kaip atrodo, veikti pradėjo dar 1990 viduryje, o 1990 spalio 10 dieną surengė kažkokį steigiamąjį susirinkimą, o bet oficialiai apie savo susikūrimą pasiskelbė tik 1991 pavasarį - balandžio 13 dieną. Tai užtat dabar, kai kas nors pasako apie tuos LAF pareiškimus ką nors, tai buvę LAF nariai sakosi, kad nieko tokio nebuvę, nes esą jų nebuvo tais laikais.

Dar kai kurie sako, kad dabar neaiškiai egzistuojantis Tautos Ateities Forumas - tai kažkoks panašus organas, prisimenant aną užvadintas, bet čia jau mes negalime nei paneigti, nei patvirtinti, nes tiesiog nežinome, nes lyg ir nesutampa ten pavardės, taip kad gal ir nereikia čia painioti gal.


Lietuvos Ateities Forumo nariai ir dalyviai

Tai gal jau kai nesigaudome ir neatsimename, tai tiesiog to Lietuvos Ateities Forumo įkūrėjus čia pavardinsime istoriniais sumetimais:

Paskui dar visokių tenai buvo susietų su tuo Lietuvos Ateities Forumu ir kažkokiu ten pareiškimu 1991 metų, kur jie padarė kreipimąsi į Lietuvos žmones, o paskui tą kreipimąsi pasirašė kokie 20 gal kažkokių ten filosofų, menininkų beigi kitų entelektualų, pasipiktinusių, kad visa demokratija sutrypta ir taip toliau. Tai bent dalį tokią išsiaiškinom:

Tai aišku, gal ir suklydom kažkur čia vardindami, bet tai gal ir pataisykit, jei klaidų atrasit.