Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kultūros ministerija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kultūros ministerija - tai viena iš begalės visokiausių ministervų Lietuvoje. Kuo tiksliai kultūros ministerija užsiima, nelabai galim pasakyti, nes kažkaip Lietuvoj nei kultūros nėra, nei meno. Aktoriai skundžiasi, kad pluša, pluša, o gauna minimalią algą, bibliotekininkai išvis dirba užsiknisdami, o gauna pusę minimalios algos. O jau visi kiti - tai jau išvis negauna nieko.

O vat šiais 2009 metais, kai Vilnius tapo Europos kultūros sostine, valdžia sugalvojo, kad visa ta kultūra - tai išvis švaistymas ir nusprendė, kad geriau tų kultūros sostinės renginių nereikia rengti. Tai kai kiti pasaulio miestai, tapę kultūros sostinėmis, gaudavo iš to melejonus turistų ir kalnus pinigų, tai Vilnius gavo špygą, katrą kultūros ministras Remigijus Vilkaitis, kaip tikras aktorius, moka ojojoj, kaip išraiškingai parodyt. Kažkokiam spektakly senais laikais, kai dar buvo kultūros, savo akimis tai matėm!


Dar visokie gandai

Ana sako, kad gūdžiais tokiais laikais, dar kokiais 1993 metais, anoksai Zbygniewas Piwacijus, tuomet užsiėmęs skalbyklų verslu, kartą dėl eilinės skalbinių siuntos skambinosi į savo kažkaip ten prižiūrimą skalbyklą, ko pasekoje gavosi maždaug toks pokalbis, kai kažkas pakėlė ragelį:

Kažkas: - Alio.
Zbygniewas Piwacijus: - Alio, Zosia yra?
Kažkas: - Nėra Zosios.
Zbygniewas Piwacijus: - O tai kada bus?
Kažkas: - Nėra čia tokios, ko jūs skambinėjate visi?
Zbygniewas Piwacijus: - O čia skalbykla?
Kažkas: - Bybykla, čia kultūros ministerija!


Kitos su kultūros ministerija siejamos įstaigos

Kaip visokie gandai sako, taigi visokie autorių teisių gynėjai irgi yra kaip tai sietini, nes kažkokiu būdu su ta kultūros ministerija siejasi, kadangi kažkokia kultūra rūpinasi gana panašiai. Taip kad čia paminėtina, kad yra ir tokių:

  • LATGA-A - šioji rūpinasi visuotine atlikėjų sklaida, kultūros plėtra beigi talentų finansavimu
  • AGATA - šioji irgi tuo pačiu rūpinasi ir neaišku, kuo ten skiriasi
  • LANVA - ir šita lygiai tokia pat, kaip ir kitos dvi minėtos, jei neskaitysim kažkokių gandų, kad jos vadą kažkokie pareigūnai pagavo su kažkokiais narkotikais
  • BATGA-A - o štai šita tai išimtis, nes tikrai dora įstaiga, čia jau rekomenduojam ir patariam, nes jos pirmininkautojas, kaip sako, tai yra būsimasai Konstitucinio teismo pirmininkas Maumaz