Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lietuvos Greitųjų Vartojimo Kreditų Asociacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lietuvos Greitųjų Vartojimo Kreditų Asociacija arba sutrumpintai LGVKA - taigi tikrai jau nieko bendro su LGBT neturi, taigi dar čia kompetetingai galim tarti, kad jei jau žmogus pasirinkti turėtų, su kuom reikalų turėti, tai čia dar neaišku, kas geriau, nes kaip sakant, vieną kartą nesiskaito, bet tai tik tuo atveju, jei kalba ne apie pinigus...

Neabejotinai gi aišku, kad nereti greiti kreditai būtent šios asociacijos atstovaujami ir vargu ar klystume, spėdami, kad šios asociacijos nariai tikrai paneigtų visokias ten prielaidas, kad kokios nors ten greitojo vartojimo paskolos tesą kažkokie lochatronai, nes su fizika ir spinduliuote taigi nieko bendra neturi, nes čia tikrai būtų sunku įrodyti, kad yra tokia spinduliuotė, kuri per psichotronus įtikina žmones imti paskolas, sumokant už mėnesį kelias dešimtis procentų, nes taip juk negali būti!

Taigi, čia matomai turim autoritetingai pareikšti, kad visos insinuacijos, esą greiti kreditai tėra kažkoks vos ne sukčiavimas ar lupikavimas, yra išties melas ir klastinga apgaulė, nes viskas įstatymiška ir teisėta, o bet kokie neteisėtumai ar dar kažkas yra visiškai menami ir išgalvoti. Ir viskas čia legalu. Todėl turim pasakyti, kad čia kalti ne kreditai, o tiktais žmonės, kurie gal mastyt ir skaičiuot nemoka, tai kadangi jie durni, tai štai jums ir Laisvoji Rinka!

Taip kad mes atvirai skatiname idėją, kad socialdarvinizmas turi veikti, idantinai nebūtų degeneracijos, nes tiktais tada kai visuomenė atsirinks geriausius savo narius, tiktais tada bus gerai viskas, o jei taip nebus, tai viskas bus blogai, todėl pinigai turi priklausyti tiems, kas jų verti, o ne tiems, kas juos turi, taip kad nedidelis jaukas, leidžiantis pasiimti sau uždarbį - teisingas ir moralus.

Tai čia užtatai norim čia vat pasakyti, kad išties tai apie tuos dalykus nieko nesuprantam, tai čia ką galvojam, tą ir pezam... Taip greiti kreditai matomai yra kažkoks gėris, nes jei jie būtų blogis, tai jie turėtų susinaikinti savaime ir anihiliuoti, o jei taip nėra, tai reiškia, kad tai labai gerai.

Taip pat Pipedija atsiriboja nuo visko kas parašyta čia aukščiau ir taip pat kategoriškai pareiškia, kad Pipedijos kreditas neturi nieko bendra su jokia Lietuvos Greitųjų Vartojimo Kreditų Asociacija ar kokiomis nors kitomis realiomis ar menamomis įstaigomis bei kuo nors kitu.