Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lietuvos Žurnalistų Etikos Komisija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lietuvos Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija - tai ta baisi įstaiga, kur susirinkę aukščiausi vadai irgi ekspertai visos žiniasklaidos etiką nusprendžia ir gali pasmerkt pragaiščiai, pražūčiai ir nemalonei, jei kas nors ne taip. O jei viskas taip, tai tiesiog skundą atmeta.

Prieš šitąją kontorą dreba visi laisvo žodžio irgi gandų skleidėjai labiau, nei prieš teismą, nesgi net ir teismas vadovaujasi šiosios komisijos sprendimais!

Taip kad jau kai ką nors parašai, pagalvoji ar pasakai kad ir nepagalvojęs, tai jau žinok, kad čia gali būti svarstytinas reikalas, jei kam nors nepatiks, tai netgi ir pipedistinių nesąmonių jau kas nors gali nesuprasti ir tadais kreiptis.

Žymesni sprendimai

Tai čia kol kas pamename tik vieną pagarsėjusį sprendimą, kai nusprendė jog žodis vištgaidis nėra įžeidžiantis ir todėl su Respublika viskas OK, normalus tai laikraštis. O gal ten Vakaro žinios buvo ar abu, niekas dabar jau nepamena. Sklando visokie gandai, kad vištgaidžiais išvadinti komisijos nariai po to persigalvojo.

Įdomybės

Komisijoje visada dalyvauja vienas vyskupų atstovas. Tai čia pipedija labai palaiko tokį sprendimą ir mano jog yra normalu XXI a. sekuliarioje valstybėje kad žiniasklaidos etiką vertintų ir prižiūrėtų bažnyčia. Visose pažangiose valstybėse taip yra.