Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lietuvių kalbos gelbėtojai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Kaip žinia, kalba arba auga, vystosi ir nuolat kinta, arba būna užkonservuota, o tai reiškia - negyva arba padvėsusi. Taip kad užkonservuokime kalbą, kad būtų kaip padvėsus karvė - visada nekintanti ir skleidžianti malonų aromatą!

Lietuvių kalbos gynėjai, gelbėtojai ir sergėtojai - taigi tie, kurie už lietuvių kalbą kovoja, ją gelbsti nuo visokių svetimybių ir kitokių nesąmoningų darkalų, kurių prikuria įvairūs nesusipratėliai beigi šlykštūs atmatos, kuriuos reikia pasodinti į kalėjimą dviem metam - už kalbos išniekinimą.

Visokie negeranoriai vadina lietuvių kalbos gelbėtojus kalbainiais, kalbajobais, kalbonaciais bei kitais negražiais žodžiais, bet tai netiesa, o tik iš bejėgio pykčio ir pavydo, kad netgi kirčiuoti žodžių nemoka jie. Tie lietuvių kalbos darkytojai šlykščiai meluoja, kad esą lietuvių kalba ir taip graži, ir visi moka ja kalbėti. Pažiūrėkite, kas darosi - ogi vaikai jau netgi neišmoksta rašyt be klaidų, o visokie atmatos skelbia, kad jie čia taip vykdo kažkokią kalbos revoliuciją!

Taigi ne veltui jau netgi ir Lietuvių kalbos gynėjų sąjunga susikūrė - kad atkirtį nevėkšloms duotų, kad apgintų tai, kas svarbiausia!


Tikrųjų lietuvių kalbos gelbėtojų bei sergėtojų sąrašas

Čia sąraše pateiksime svarbiausius lietuvių kalbos sergėtojus, gelbėtojus nuo išpuolių, tikruosius kalbininkus bei tautos šviesuolius, kurie kovoja už gryną kalbą. Jie neleidžia siautėti šlykščioms lietuvių kalbą žeminančioms išperoms, o duoda joms tinkamą atkirtį. Todėl ir nuorodas su atkirčiais įdėsime.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://alkas.lt/2011/02/05/ivyko-xi-asis-lietuviu-kalbos-draugijos-suvaziavimas/
  2. http://mokslasplius.lt/mokslo-lietuva/2012/2012/12/mintys-tarmiu-metus-pasitinkant/
  3. http://www.aidas.lt/lt/tautos-mokykla/article/709-02-04-kas-nutilde-musu-kalbininkus
  4. http://www.aidas.lt/lt/naujausios/2039-08-19-modernieji-intelektualai-atsuka-nugara-lietuviu-kalbai-ir-tyciojasi-is-kalbininku
  5. http://alkas.lt/2011/02/21/g-songaila-gresmes-lietuviu-kalbai-%E2%80%93-realios/
  6. http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/kalbininku-noras-uz-kalbos-pazeidimus-sodinti-i-kalejima.htm