Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Liaudies partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Puikus rinkiminis plakatas, kviečiantis rinkėjus

Lietuvos Liaudies Partija - pavadinimas skamba išdidžiau netgi, nei būtų "žmonių partija" ar "visuomenės partija", nes gi žinome, kas yra liaudis - tai visa ta jėga, kuri varo progresą į priekį, nes paprastas žmogus tai sudaro.

Su Lietuvos Liaudies partija siejami tokie pavadinimai, kaip Rolandas Paulauskas, Marius Jonaitis, Hana Šumilaitė, Danutė Jasilionienė, Vitalijus Balkus ir daugelis kitų.


Lietuvos Liaudies partijos istorija

Anuomet kai valdžioje buvo visokie konservatoriai beigi liberalai, žymi visų reikalų dalyvė Kazimira Danuta Prunskienė pasimetė nuo kažkokios žemdirbių partijos, besivadinančios kaip valstiečiai liaudininkai ir tada jau 2009 vėl nutarė sukaupti jėgas - taip atsirado Lietuvos Liaudies Sąjūdis. Bet pavadinimas buvo kažkoks nerišlus, tai galų gale gavosi kad pasidarė Lietuvos Liaudies Sąjūdis - jau 2010 metais.

Vienok baigėsi tuo, kad Kazimira Danuta Prunskienė buvo ištikta insulto, o tuo pačiu insultas ištiko ir visą jos partiją.

Taigi, kelerius metus vegetavusi neaiškioje būsenoje, 2014 metais partija pasikeitė savo vadą ir juo pasidarė toksai Andrius Šedžius, buvęs socdemas. O 2015 metais partijos vadu jau tapo kažkoksai Aras Sutkus.

Dar su šita pačia Lietuvos liaudies partija buvo susietas ir anoksai Vitalijus Balkus, bet tasai kažkaip vis partijas keičia, tai gal jau dabar ten jo jau ir nėra.

O dar žinome, kad 2014 metais prie šitos Liaudies partijos prisijungė ir kažkokia kita - Lietuvos kelias, kur vadovė buvo kokia tai Lijana Astra.

O dabar jau dar žinome, kad kažkaip Lietuvos Liaudies partija žada jungtis į Birželio 3 grupę, jei dar neprisijungė. Nors gal čia tik ir gandai kažkokie, o visai ne teisybė.