Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Levomepromazinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Raudona kaukole vaistai.jpg 
Visi vaistai yra nuodai, kai anuos kažkas netinkamai vartoja, taip kad čia jei Pipediją skaitysit, tai tik jums blogiau!
O išties tai pirkite vaistus, nes jie yra labai geri ir gydantys ir jums padės gydytojas ir vaistininkas, o kuo daugiau nupirksit, tai tuo geriau!
Čia dar gali būti, kad mes visai nusišnekėjom, taip kad parašykit apie tai diskusijose, o taip pat galit ir pataisyt išsyk viską ir papildyt.
 Raudona kaukole vaistai.jpg 

Levomepromazinas dar kartais pavadinamas kaip levopromazinas, o nuo seno sovietmečio žinomas, kaip tizercinas. Savo chemine sandara bei medicininėmis savybėmis labai primena aminaziną, o tiktai porą kartų smarkiau veikia, apglušindamas. Vienok šitas neuroleptikas išsiskiria kitais puikiais efektais - kardinaliai labiau slopina ir patraukia pacientus link atsipalaidavimo ir mieguistumo kažkokio. Ir kartu paradoksaliu būdu labai žadina tą smegenų dalį, kuri už visokius judesius atsakinga.

Tobiš sedatyvinės puikios savybės, pacientai vos ne miegantys, o kartu nenuilstamai judrūs, vietoje nenustygstantys. Patys pacientai dar šitą būseną vadina neramiomis kojomis, nes žmogus nei nusėdėt, nei nustovėt negali - smegenys neleidžia atsipalaiduot raumenims ir juos nuolat judina, tad žmogus tegali kontroliuot, į kurią pusę ir kaip juda, ale sustabdyt šito judesio negali.

Taip kad pavyzdžiui labai patogu šitą levomepromaziną naudoti senelių namuose: tie ir apglušinti, ir nereaguoja į nieką, ir niekuo nesiskundžia, ir kartu jokie giminės nepastebi, kad kažkas ne taip, nes vis judrūs ir nenustygstantys. Taip kad atvažiuoja kokie nors vaikai ar anūkai senukų aplankyt, o tie tik juda, tik kruta - žvalesni negu namie, taip kad ir nusprendžia taip vaikai, kad viskas čia tvarkoje, nors tie seneliai ne nuo senumo, o nuo vaistukų savo vaikų neatpažįsta.

Taip kad čia jums štai ir prašom, kokių gerų vaistų dabar sugalvoja medicina.


Kiti levomepromazino pavadinimai

  • Nozinan
  • Tisercin
  • Neurocil
  • Levoprome
  • Neozine
  • Lewomezin