Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Leonardas Zavistonovičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Leonardas Zavistonovičius - kažkoksai neaiškaus pobūdžio manijakas, katras 1998 metais Vasario 15 surengė nedideliame kaime žudynes, tai dargi tokias, kad kaimas visas buvo iššaudytas ir gyvų gyventojų teliko vos du. Tai Draučiuose anas sugalvojo šaudyt. O kodėl sugalvojo šaudyti - tai ir nelabai aišku.

Kas dar daugeliui padarė įspūdį - tai kad tasai Leonardas Zavistonovičius ginklus turėjo legaliai ir teisėtai. Turėjo anas medžioklinį šautuvą ir dar kažkokį tai čekišką karabiną, o abu atrodo dar ir su optiniais taikikliais, kad taikliau šaudytų.

Tai kokią 4 vakaro, arba kaip sakant 16 valandą, Vasario 15 dieną, matomai kokiose tai Vasario 16 išvakarėse, anas pasiėmė šautuvus ir ėmė Draučiuose vaikščioti iš vienos sodybos į kitą. Ir šaudyt žmones. Tai per pusę valandos nušovė 8 žmones, dar du sužeidė, iš kurių vienas mirė - taip kad žuvusiųjų gavosi 9. Gyvais liko tik du gyventojai - vienas iš jų, kartu jau su kitu sužeistu, ir sučiupo tą manijaką.

Tai aną sučiupę, su jo paties šautuvu irgi atidaužė taip, kad anas nuo sumušimų irgi numirė. Taip ir patsai Leonardas Zavistinovičius tapo dešimtuoju žuvusiuoju, o kadangi priežastimi tapo neabejotinai tas pats jo šaudymas, tai galima sakyti, kad pats save taip irgi nugalabijo nenormaliu būdu.

Dar sako, kad kai jį sučiupo pora jo medžiotų žmonių, tai anas dar gailiai klausė - "už ką mane mušate".