Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Leeroy Jenkins

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Visas Leeroy Jenkins sukeltas bardakas visame gražume

Leeroy Jenkins - kažkoksai trolis, katras žaidė kažkokį ten World of Warcraft su chebra. Kažkaip ten susiruošė visi mušti visokius monstrus Rookery salėje, kur turėjo būt nelengva, ale visas tas mušimas baigėsi totaliniu visų feilu, vėliau tapusiu pilnaverte mėme, reiškiančia pridūrką, kuris savižudiškai kur nors lekia taip, kad paskandintų visus kitus, kas tiktai aplinkui.

Vėliau paaiškėjo, kad šitą reikalą sugalvojo koksai tai Ben Schulz, katras pasakojo, kad prisigėrė kažkokios degtinės, todėl buvo girtas ir labai norėjo pasismaginti - tą ir padarė visų kitų žaidėjų apmaudui, visus paskandindamas bardake su monstrais.

Įvykis įvyko gal kokiais 2005 ir pradžioje buvo žinomas tiktai tarp geimerių, pakolei kažkokiame forume, kur Blizzard reikalai buvo aptarinėjami, kažkoks kitas trolis ėmė ir papostino šitą filmuką, kaip esą įrodymą, jog žaidimas yra pernelyg sunkus ir firma turi viską pakeisti. Kai kilo fleimas, personažas pagarsėjo per visą pasaulį.

Dar paskui jau netgi Blizzard pripažino šio herojaus nuopelnus, išleisdama kortas, kur viena buvo taip ir pavadinta - Leeroy Jenkins.


Leeroy Jenkins žaidimo korta

Leeroy Jenkins puola monstrus

Trumpai tariant, chebra susirinko prie įėjimo į tą salę, o Leeroy Jenkins kažkur nuėjo nuo savo kompo. Ir pakolei visi skaičiavosi, kas ką daro, kaip kas kažką naikina ir kaip kažkas kažkur mušasi, anas nieko negirdėjo ir nesigilino. O paskui, jau bebaigiant pasiruošimus, staiga vyrukas sugrįžo prie kompo ir rėkdamas "Leeroy Jenkins", puolė į salę.

Kadangi visi buvo jau daugmaž pasiruošę puolimui ir ant nervų, tai vietoje to, kad palauktų, kolei aną monstrai tiesiog nudės, visi puolė paskui jį gelbėt ir kovot, o kas nepuolė paskui tą Lerojų, tie puolė gelbėt tų, kas paskui jį puolė. Ir aišku baigės viskas tuo, kad monstrai visus labai staigiai išdaužė.

Kadangi viskas buvo užkapturinta ir video paleistas į Youtube, Leeroy Jenkins staigiai gavo tiek populiarumo, kad jo žaidimo dienos baigėsi: pakakdavo prisijungti prie WoW ir jį tiesiog užflūdindavo visokie gerbėjai žinutėmis.