Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ledo alus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ledo alus - gi nuostabiausias amerikonų išradimas, tipo iš suledėjusio alaus gaminamas, o išties gi antrinis high gravity bei alaus iš miltelių technologijos patobulinimas!

Gi žinia, kad high gravity alų verdant, brudas gaunasi dargi visai toks atsiprašant, o kažką lengvo ir švelnaus skonio pagamint - tai jau kebloka! Tai šieji amerikonai gi, betobulindami high gravity technologiją ir bebandydami sukurti alaus koncentratą post-mix technologijai, pagal kurią galėtų iš to koncentrato visai nesusijusiose vietose, vandeniu skiesdami, gamyklinį alų gamint, pridarė visokių bandymų. Ir vieno bandymo metu atrado, kad jei alų labai klaikiai šaldai, tai susidaro ant paviršiaus ledas, o ant dugno - alaus koncentratas. Tai tą alaus koncentratą - kaip sakant, į koncentrato pilstymo stotis, o tai, kas ant viršaus liko, toks vandeningas skystimėlis - tai į butelius su pavadinimu "Ice beer".

Taigi vat, pagalvokit kitą kartą, kad gerdami "ledinį alų", išties geriate high gravity ar net išvis miltelinio alaus gamybos atliekas išties. Tai dar galim pridėti, kad lengvosios medžiagos, kaip kad visokie aldehidai, formalinai, metilo, butilo bei propilo alkoholiai ir kiti kenksmingi junginiai, linkusios pereit į viršų, į tą ledą, o vat maistingosios ir naudingosios medžiagos bei vitaminai visokie, apie kuriuos neretas pasako, kad "alus gerti sveika" - tai dugne pasilieka ir į ledą nelabai pakliūna.