Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Lech Kaczynski

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Lech Kaczynski

Lech Kaczynski buvo Lenkijos prezidentas, manoma žuvo per lėktuvo katastrofą netoli Smolensko Rusijoje. Vien savo egistavimu kėlė nerealų kognityvinį disonansą, nes be jo dar yra Jaroslavas Kačinskis, kuris atrodo visiškai vienodai. Net sunku būtų griežtai tvirtinti, kad žuvo būtent Lechas, o ne Jaroslavas, bo pasak specialistų jų ne tik išvaizda, bet ir DNR visiškai vienodas ir nepadėtų net visokie tyrimai. Dėl tų dviejų asmenybių egzistuoja dvi viena kitą paneigiančios versijos. Pagal vieną tai jie esą buvę dvyniai, bet įdomesnė versija, kad tai buvo sovietų sukurti klonai, skirti infiltruotis į Solidarumo judėjimą, kas sėkmingai ir pavyko.

Prezidentavimo laikotarpiu turėjo kažkokius tai įtartinai artimus santykius su Grybauskaite, nes pastaroji dėl susitikimo su juo net virtualiai spjovė Obamai į veidą ir su juo susitikti nevažiavo, esą "su Kačinskiu ji jau buvusi seniai susitarusi".

Kačinskis buvo didelis "Back to the future" filmo fanas ir drąsiai teigdavo, kad jeigu ne Antrasis pasaulinis Lenkijoje būtų žymiai daugiau gyventojų - į ką mes galime tik atsakyti, kad "jei bobutė turėtų kiaušius, tai būtų..."