Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Larisa Dmitrijeva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Larisa Dmitrijeva - anokia seimūnė, dabar darbietė, nors kadaise buvo kažkokia Rusų Sąjungos narė lygtais. Kuo tenai Seime užsiimdinėja - nelabai aišku, betgi šviežiai pagarsėjo, kai pasiūlė įstatymų pataisas, pagal kurias netgi blaivas vairuotojas yra neblaivas, nes juk kas gali garantuoti, kad jis nėra girtas[1]?


Įstatymų pakeitimas girtumui įteisinti

Štai jūsų dėmesiui Lietuvos Respublikos Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimų fragmentas, kurį 2013 metais pateikė Larisa Dmitrijeva:

1 straipsnis. 1 straipsnio 38 dalies pakeitimas
Pakeisti 1 straipsnio 38 dalį ir ją išdėstyti taip:
38. Neblaivumas – nuo etilo alkoholio apsvaigusio asmens būsena, kai alkoholio koncentracija biologinėse organizmo terpėse (iškvėptame ore, kraujyje, šlapime, seilėse ar kituose organizmo skysčiuose) viršija įstatymų nustatytą leidžiamą normą. <...> Pradedantieji vairuotojai, taip pat transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3,5 t arba kurios turi daugiau kaip 9 sėdimas vietas, taksi automobilių ir motociklų vairuotojai laikomi neblaiviais, kai alkoholio koncentracija jų iškvėptame ore, kraujyje, šlapime, seilėse ar kituose organizmo skysčiuose yra 0 promilių.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=455250