Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Landsbergistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Landsbergistai - tai kažkokie propagandos skleidėjai, kovojantys prieš SSRS 2.0 ir išvis prieš tarybinius laikus, kada aišku visiems, kad prie ruso buvo geriau, todėl šmeižiantys gerą ir gražią Tarybinę Santvarką, Leniną ir Staliną.

Aiškiai praplautos smegenys, tai dabar Landsbergio nusikalstamą režimą skleidžia ir bando įtvirtinti Europiderastų Sąjungą, kuri naikina Lietuvą ir vadina už teisibę kovojančius žmones šunauja.

Pasipriešinti išdrįstančius kovotojus už teisybę landsbergistų klanas sodina į kalėjimus, kaip kad Mykolą Burokevičių ar Valerijų Ivanovą, o tuos kas išdrįsta pasakyti tiesą, kaip kad Labas, Lietuva! arba Kantas - tuos ilgam uždaro Lukiškėse ar kur kitur, kad jie negalėtų žmonėms pasakoti apie landsberginius nusikaltimus.

Aišku, visi šie landsberginiai propagandistai kovoja prieš tai, kad būtų atstatytas teisingumas, įvestas socializmas, atkurta Tarybų Valdžia. Tais gerais tarybiniais laikais su tokiais žinodavo, ką daryti, nes NKVD nesnaudė ir rasdavo gerus būdus tokiems perauklėti. Todėl jau laukia gyvuliniai vagonai, kurie išveš šiuos nusikaltėlius į Sibirą sniego kasti, kad jie žinotų, kur jiems vieta.

Visų landsbergistų požymiai yra aiškūs:


Pipedijai žinomi landsbergistai

Žemiau pavardiname sąrašą prasimanymus skleidžiančius asmenis, kurie jau surašyti į sąrašą nusikalstamų landsbergistų, kuriems bus pritaikytos specialios priemonės, tam kad šie šlykštūs tipai būtų sunaikinti ir Lietuvos liaudis apsivalytų nuo nusikalstamos Vakarų propagandos:


Taip pat yra ir daug kitų (sąrašą prašome papildyti), o jų visų vadas yra pats Vytautas Landsbergis, supirkęs visą Lietuvą ir ją pardavęs JAV valdomam žydomasonų sąmokslui. Šiojo veiklos įtariamas pratęsėjas galimai bus Gabrielius Landsbergis.