Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laima Lavaste

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Laima Lavaste tokia Lavaste. Tiesa, fotkė aiškiai riebiai nufotošopinta, tai čia tik dar labiau pabrėžia viską...Senobėje apie tokias sakydavo "Ryžyj krasnyj - zver' opasnyj" ir degindavo ant laužų!

Laima Žiūkienė Lavaste (beje, būtent Lavaste, o ne Lavastė) - populiari Lietryčio žurnalistė, skelbia visokius straipsnius vis, kur iš tuščios vietos bando išpūsti skandalus, o neretai ir sėkmingai. Tai neretas pareiškia, kad jinai besanti tiesiog feministė tokia, užtat tokia ir yra. O tai dar sklando kalbos, kad Laima Lavaste besanti suomė, užtat ir pavardė tokia keista...

Tai dar kažkada Laima Lavaste pasakojosi, kad kartą ją iš pirmo žvilgsnio įsimylėjęs kažkoks olandų baronas, katras ir susituokt siūlė, bet jinai iškėlė dvasines vertybes aukščiau visko, ir atsisakė.

O tai neseniai dar Laima Lavaste įsivėlė į siaubingą skandalą, kai Drąsius Kedys ieškojo teisybės visur ir prašė žiniasklaidos pagalbos dėl pedofilų, tvirkinusių jo dukrą. Tai Laima Lavaste parašė Lietryty, kad čia jis tą pedofiliją išsigalvojo, kad galėtų apkaltinti buvusią savo sugyventinę Laimą Stankūnaitę ir vaiką iš jos atimt. Tai po to kai kam kilo klausimų, kad būtent šis Laimos Lavaste straipsnis galėjęs tapti postūmiu kraupiems įvykiams, kai vaiką nuo pedofilijos gynęs tėvas prarado paskutinę viltį...

Tautiečiai dar nespėjo pamiršt, kaip ta patį Laima Lavaste įsistačiusi kiaulės akis visai neseniai visiems bandė aiškinti, kad vaikžudė Jonaitienė nuteista nekaltai, nes iš tikrųjų jos berniukus nužudė ne ji, bet jos feminizdė dukra. Nespėjo žmonės nuo anų Lavastes pramanų atsigaut, kai še tau - naujas fantazijų pliūpsnis.

Neveltui, oi neveltui Laima Žiūkienė-Lavaste puikuojasi pačioje pirmoje, t.y. aukščiausioje Pedofilų gynėjų sąrašo vietoje. Nusipelnė!