Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laimės vartai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Laimės vartai yra apgaulingas trumpalaikis laimės pojūtis, dažnai pasiekiamas didele kaina sveikatai, finansams, socialiniam gyvenimui ir kitiems gi ne ką svarbesniems faktoriams. Su tuo susiduria kiekvienas kasdien - nuo darželinuko iki morgo klientų. Tačiau Lietuvoje šis terminas ganėtinai naujas. Rusjijoje seniai žinomas kaip воротa cчастье.

Vat taip maždaug ir atrodo tie laimės vartai

Pavyzdžiai kasdienybėje Lietuvos ir aplamai

Geriausiai nusakantis dalykas gi nutinkantis kaip po laimės vartai, tai yra nusigėrimas alkoholio ar apsivarymas kokių tais narkatų. Nusipirkai - pigu, visur yra, gera išeitis pabėgti gi nuo visokių tenais šeimoje ar aplamai kitur beesamų bėdų, visada suveikia, tajam laikui tikrai gal gi ir nebloga išeitis. Na tikri lamės vartai gi. Bet vat po to ateina tasai savaiminis paaiškinimas, kuom gi tai nėra taip gerai. Na nes juk bėdos tai neišspręs, bus greičiausia, kad net ir blogiau. Be to, paragavus laimės vartų, tik susidūrus su kokia menkiausia bėdele, iškarto nedvejojant ir nebandant su jomis susidoroti, atveria dibilas laimės vartus. Ir tai kažkuom tais visuomenėje yra blogai.

Kiti gi dar visiems girdėti pavyzdžiai yra tokieji kasdieniški kaip po makdonaldas, cigaretės, santuoka, vaikai, televizija, kekšės, vėlgi amfetaminai, gimtadienis, naujieji metai, meilė, labai pinigai taipogi, klubai ir dar daugybė kitų dalykų. Na jau turėjai suprast, kas tai esą.

Kitoji gi grupė žmoniu, liaudyje ir pipedijoje vadinamų dibilais sako, kad laimės vartus galima atverti tosios laimės išvykus ieškoti svteur - emigravus. O gi laimė didžiausia pagal juos esą pinigai. O kai turi pinigų ale tipo daug, tai čia ir yra tieji jau atverti laimės vartai. Tai taip nelaimėliai ir vaikosi tūjų raktų nuo tų neesamų vartų.

O kas už tų vartų slypi - tai kaip jie sako - laimė. Nu čia ir taip aišku. O dar kitoniški protingi žmonės sako, kad tų vartų išviso nėra. Mes taipogi šios nuomonės prisilaikom, ir paliekam kituosius tų vartų ir raktų ir kito briedo ieškoti toliau sau ramiai.