Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laikrodis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nu GMT ir Grinvičas jau rodo po vidurnakčio, ale kažkaip kitos dienos įvykiai dar nenusinulino - gal automatas neveikia, o gal kūkius reikia pratrinti?

Nu, turbūt, nereikia priminti, kad Laikrodis arba tarmiškai Dziegorius, tai - prietaisas, kuris skleidžia triukšmą...


Puikus atributas, demonstruojantis visuomeninę padėtį

Pagal žmogaus nešiojamą laikrodį galite daug sužinoti. Svarbiausia, aišku, įgusti įvertinti laikrodžio kainą. Štai tada ir pamatai, kad koks nors supistas valdininkas, tegaunantis pagal popierius kokį tūkstantį į rankas, nešioja laikrodį Tissot, o kitas, pusantro tūkstančio į rankas gavėjas, nešioja laikrodį Omega, o kitas gi panašus, tegaunantis du tūkstančius, nešioja kažkaip tais Rolex, tai vat štai jums ir prašom! Iškart aišku - ir kuris yra kyšininkas, ir kokio dydžio kyšiai jam duotini.

Prastesni gi nešioja visokius Grovana ar dar kokius nors panašių rūšių, bet visvien - šveicariškus, tai čia jau kaip sakant - galimai gal ir kombinuoja, o gal ir ne, nesuprasi taip paprastai...

Tuo tarpu visokie Seiko, Orient ir Casio laikrodžių savininkai - žymiai žymiai menkesnės vertės yra. Gi dar atskira klasė žmogėnų nešioja visokius Poljot, Komandirskije ar dar kitus rusiškus šūdus - tai čia jau iš sovietmečio išlikę degeneratai, šitiems kyšio duot nereikia, nes jie neima, o tiesiog šiaip laiko savo mobiliake pasižiūrėt nemoka.

O tuo tarpu žmogus be laikrodžio - tai jau aiškus oluchas, tokie kyšio neima, ir imt nemoka, ir niekas jų prie kyšingų vietų neprileis, nes kam tie kyšiai, jei žmogui laikrodžiui pinigų nereikia, o pakanka to laiko, kurį rodo mobiliakas?

Taip kad neapsigaukite - smulki aprangos detalė pasako apie savininką viską, daugiau, nei prabangiausia mašina.