Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laiko forumai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Laiko forumas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Laiko forumai - gan žinoma specifiniuose ratuose diskusijų (beigi gandų ir šiaip blevyzgų) vieta.

Pirmas Laiko forumas buvo užsuktas labai seniai. Metų taip prieš 10, o gal ir daugiau. Ant tuomet supermodernaus "Phorum" softo. Kadangi forumas buvo neprižiūrimas, tai gan greitai ten susibūrė kūrvų lizdas. Tikrąja to žodžio prasme. Ir prostitutės, ir suteneriai, einanafig. Bet kokiam skoniui. Bet kokiam Lietuvos miestui. Apie 2000 metus Laiko adminus pradėjo kamuoti skundai dėl kažkokių prostitučių darbo kokybės - taip kūrvų lizdas išplaukė į paviršių: nustebę adminai atrado, kad forumuose dedasi visiškai neaišku, kas. Trumpai tariant, kūrvos veisiasi. Todėl forumas buvo uždarytas. Daugeliui metų.

Tarp kitko, išties tai buvo du forumai. Kitas forumas buvo truputį įslaptintas ir labiau žinomas tiktai Laiko čatų lankytojams. Ten adminu buvo ir savivaldžiavo Kryptaw. Bet tas forumas ilgainiui pats užsilenkė. Palūžo, kaip sakant.

Iš naujo atgimė forumas po daugelio daugelio metų. Kokiais gal 2005. O gal 2006. Dabar tai žymiausia internetinė politikanų, žurnaliūgų ir kitokių pseudointelektualų susibūrimo vieta. Kraštutinai netolerantiška dibilams. Lankosi įvairiausių pažiūrų politikieriai ir skirtingų konkuruojančių leidinių žurnalistai. Tarpusavy dalinasi apkalbomis.

Įdomūs gandai visokie

  • Būtent Laiko forume prieš porą metų užgimė kalbos apie devalvaciją. Tos pačios, dėl kurių mėnesiuku vėliau Maldeikienė pradėjo isterikuoti, jog ir dėl masinės isterijos gali kilti devalvacija.
  • Ten pat išlindo ir gandas apie tai, kad Paleckiukas išmetamas iš socdemų bei kuria naują partiją - geru mėnesiu anksčiau, nei apie tai prabilo patys socdemai.
  • Tame pačiame Laiko forume išlindo ir faktas, ko taip gėdinasi Brazauskas. Tai paskui visa žiniasklaida triūbijo apie kažkokią Brazausko gėdą, taip ir nedrįsdama įvardinti jos, o Brazauskas viešai piktinosi, kad žurnaliūgos lenda jam į nešvarius apatinius.
  • Darbiečių bei paksuolių ideologai ten nuolat lankosi, kad pasisemti objektyvaus purvo, kurio galėtų šliūkštelt į veidą valdantiesiems (anksčiau - socdemams, dabar konservams).
  • O dar ten pat kai kurie geradėjai ir mesteli visokių kompramatų, kad juos žiniasklaida pagautų. Irgi įdomus dalykas, kaip sakoma.
  • O dar, kai visi dar šaukė, kad butai branKZ, NT burbulo bliūškimą bei jo dydžius Laiko forumo liaudis jau buvo pilnai išanalizavę ir apskaičiavę. Ir kad jūs žinotumėt, kaip tos prognozės tiksliai pildosi...
  • O dabar tame forume analitikai prognozuoja visišką Lietuvos bankrotą ir vėlgi pagrindžia šitai gan išsamiomis ekonominėmis analizėmis.

Atšaka Pipedijai

Tai vot 2010 m. 04 mėn. 10 d. atsirado ir Pipedijos forumas! Pasaulis griūna prieš pat mūsų akis!