Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laiko čatai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Laiko čatai - daug visokių čatų, kurie buvo ir yra Laike. Jų yra buvęs (o ir dabar yra) gyvas velnias, todėl vadinama daugiskaita. Žinomiausias Laiko čatų demonas - Wriedna.


Istorija

Pats pirmiausiasis Laiko čatas buvo pirmas Lietuvoj web IRC interfeisas, per kurį buvo galima bendrauti su lietuvišku IRC. Ale kadangi anuomet tokie daiktai ėsdavo baisiai daug resursų, vos išpopuliarėjusį, šitą daiktą teko išjungti. Kiti IRC interfeisai Lietuvoje atsirado tik po poros metų.

Kitas pirmas Laiko čatas buvo antras Lietuvos webinis čatas, o dabar yra seniausias iš visų veikiančių Lietuvos čatų. Anas buvo sukurtas ant kažkokio perlinio skripto. Paskui gabalai perrašyti C ir PHP. Iki šiol dar ten eina lankytojų, nors veikia tai tas čatas labai įdomiai, labai... Užeikit ten kada ir parašykit kokį keiksmažodį... Ot bus juoko jums :-)

Paskui buvo dar pora čatų. Pilkasis ir Juodasis. Ta prasme, Juodasis naujasis, nes pirmasis irgi buvo juodasis. Tai ten jau normaliau rinkosi chebrytė. Bet kažkokie nedadirbti buvo tie čatai. Nors ir dabar veikia. Nemažai žmonių ten susirenka.

Dabar ten dar kažkoks yra čatas užkištas. Labai gražus, per Laiko forumus pasiekiamas. Bet kažkur labai jau giliai užkištas jis. Bandomasis kol kas.