Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Laikas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Laikas pagal Dali

Laikas arba tiksliau tai Laikas.lt - taigi ne šiaip ten koks ketvirtas erdvėlaikio išmatavimas, o tiesiog toks kaip ir portalas, nors greičiau jau koks pusportalis ar išvis pisportalis, jei jau taip teisybę sakysim, nors aišku istoriškai tai gal ir buvo pirmas pats per visą Lietuvą bandymas sukurti tikrą portalą - su naujienom, jūzeriais, forumais ir kitais navarotais.

Labiau Laikas pagarsėjo savo visokiais socialiniais ir internetiniais konceptais. Sukurtas mėgėjiškai, pusantro žmogaus laisvalaikio metu, pretendavo būti pirmuoju visos Lietuvos portalu (dar nei jokių Delfiu nebuvo tada). Rašė naujienas ir sparčiai populiarėjo. Bet greitai užsilenkė, nes nemokamu darbu sotus nebūsi. Tai taip ir paliko kažkaip keistai - ne tai pačių lankytojų visiškai neaiškiais būdais administruojamas, ne tai išvis neaišku kaip ir kur - toksai tiesiog internetinis užribis kažkoks.

Laikas sukūrė antrą Lietuvos čatą (pirmasis buvo ITI čatas), vėliau išsiplėtusį iki kelių čatų (pokalbių kambarių). Laiko čatai garsėjo tuo, kad į juos net iš IRC užeidavo žmonės. Netgi garsusis Ukolas ten pezėdavo (tiesą sakant, mus pribloškė, kai tai sužinojom).

Laikas paleido ir pirmą sėkmingą Lietuvos forumą. Apie 2000 forumas buvo uždarytas dėl susikūrusio kūrvų lizdo. Daugeliui metų. Vėliau sukurtas iš naujo. Dabar tai žymiausia internetinė politikanų, žurnaliūgų ir kitokių pseudointelektualų susibūrimo vieta. Kraštutinai netolerantiška dibilams.


Citatos apie Laiką

  • Toks šūdinas puslapis, kad negaliu žiūrėt, prisiminus, bloga darosi (Pukomuko)
  • Dibilų puslapis (One lankytojai)
  • Ko aš ten nemačiau? (Frypės lankytojai)
  • Nieko gero, durniai kažkokie renkasi (Klasės lankytojai)
  • Eikit naxui (Delfio komentatoriai)

Laikas prijaukintas

Tai tokia dėželė, pririšta ant rankos, su besikeičiančiais skaičiais, labai reikalinga, kad žinotum kada reikia baigti darbą ir eiti namo. Labai naudota prieš kompiuterinį ir mobiliakinį laikotarpį.

Skaitykite daugiau

Tfu tu, numigravo visas tas Laikas kažkur į kažkokį Brigin, tai gal vėl kažką ten rezga - http://www.brigin.lt