Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

LIFE

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
LIFE emblema dar tokia buvo - žmogeliukas kažkoks baisus, bet paskui visi suprato, kad jis teatralas, taip kad visaip galintis atrodyt

LIFE - buvo toksai festivalis kadaise teatro, kuris visą Lietuvą išgarsino pasaulyje, bet kai atėjo kokia tai krizė, tai tada valdžia pagailėjo pinigų ir nedavė, štai taip ir visas tas festivalis baigėsi. O garsėjo jis tuo, kad vykdavo tiek visokių renginių, paradų ir kitokių šventiškumų, kad iki šiol žmonės prisimena ir sako, kad daugiau taip nebebuvo ir nebebus matyt.

Tai festivalį organizavo tokia Rūta Vanagaitė, kur paskui pati pasakė, kad jo jau nebus ir išeina, o paskui pasakė, kad ir pinigų jam nebebus ar tai kažką panašiai. O dar kūrė reikalą ir toksai Bernardas Sahlinsas, kuris kažkur prapuolė dar prieš pat pirmą renginį, o paskui jau paskutinį renginį organizavo toksai Tauras Čižas, kuriam visai pavyko, bet paskui jau valdžia jam pasakė, kad pinigų nebus.

Dar būta kokių tai negražių kalbų, kad viskas būtų gal ir gerai buvę, bet skolas festivaliui palikus esą pati organizatorė, o kai naujas vadovas atėjo vadovaut ir kilo kokie tai klausimai, o festivaliui ėmė netgi geriau sektis, tai štai tada buvus vadovė, o jau pasidariusi tuomečio ministro pirmininko patarėja kultūriniams reikalams, viską ir sutvarkė, kad nesivilktų koksai tai ten šleifas[1], o paskui jau kai Rolandas Paksas nuėjo kitų skandalų keliais, tai toji patarėja jau ir nebesirūpino, persimetusi į Zuoko draugiją. Tai čia Pipedija viską paneigia, nes tai netiesa.


LIFE festivalio istorija

Anas LIFE festivalis gi įkurtas buvo dar 1991 metais, po ko du metus jį vis po biškį reklamavo, žadėjo, rodė, kas bus rodoma ir galų gale parodė, kad net ir Lietuvoje būna švenčių, didesnių, negu kokioje nors Brazilijoje. Tai pirmas renginys įvyko 1993 metais, po ko visi vilniečiai pasijuto nelyg priploti, nes visi galvojo, kad Vilnius yra koks tai užkampis, o čia paaiškėjo - kad pasaulinis teatro bei visokių menų centras, kurio renginiai pralenkia bet kokį įsivaizdavimą.

Taip kad išvis buvo LIFE festivaliai 1993, 1995, 1996, 1997, 1999 ir 2000 metais, tik vat kaip tai paskui valdžia ėmė gailėt pinigų, pasakė, kad niekada šitas festivalis nebus pelningas ir ėmė ir uždarė aną. Nes festivalio įkūrėjai tai buvo Vilniaus savivaldybė ir Kultūros ministerija, tai visi ir nusprendė, kad jei jau pinigų neužsidirbsi, tai kam gi tą laikyt.

Dabarties gi kai pasižiūri žmonės į kokią nors Europos kultūros sostinę, tai visi sako, kad geriau jau būtų buvę netaupyt tam LIFE festivaliui, nes ta kultūros sostinė tai gavosi ne sostinė, o kažkoks pravalas.

Taip kad 2001 festivaliui buvo padarytas kažkoks bankrotas, nes pinigų anas neturėjo ir daugiau jau jo nebebuvo, tiktai anais laikais jį matę dar atsimena, kad reikalas buvo neįtikėtinas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/teatro-festivalis-life-nutrauke-savo-veikla.d?id=292066