Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lineage II

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš L2)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Lineage kovos sistema

Lineage 2 - t.y. L2 - t.y. Linejdžas - irgi žaidimas siauraakių kūrybos, oficialiai vadintusi "MMORPG". Didžioji dalis Lietuvos jaunimo (kurie yra taip pat Lineage žaidėjai (visi, be išimčių)) Lineage2 apibūdina "kaip Runescape, tik geresnis", nors iš tikrųjų abejotina, ar šis žaidimas gali būti už ką nors geresnis. Esmės, kaip ir visuose MMORPG žaidimuose, nėra, nebent tik daužyti tą patį monstrą melejoną kartų ir rašyti "adena plz" (adena - žaidimo valiuta).

Žinynas

Istorija

Lineage II visata esti maždaug 150 metų prieš Lineage (pirmojo žaidimo) visatą. Tiek istorijos tegalėjo sugalvoti kūrėjai.

Rasės

Yra 6 rasės. Kamael - tai naujausia rasė, bet vistiek visi žaidėjai renkasi Tamsiuosius Elfus nes "jie atrodo kiečiausiai" (verta pastebėti, kad Tamsiųjų Elfių papai didžiausi). Kitos rasės - Orkai (žali žmogeliukai), Nykštukai, Elfai ir Žmonės.

Serveriai

Pagrindinis žaidimo serveris yra vadinamas Globalu (priklauso Lineage kūrėjams), bet jis jau mokamas, o kur čia krizės nualintoje Lietuvoje už pinigus užsimokėsi! Tai tokiems atvėjams yra ir privatai, kur veisiasi visokie šmaikštašikniai, geimeriai, ūbermenšai ir dibilai. Žinomiausi privatai - Beyondas ir BFD.