Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kunigaikštis Vilgaudas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kunigaikštis Vilgaudas pasiperša Jos Ekselencijai. Vestuvės greit
Kunigaikštis Vilgaudas - Vilniaus legenda, intelektualas, barzdočius, pypkorius beigi tolerastas. Kabama, kad jis yra tiesiog Stasys Urniežius, o dar ir neteisingai vadinamas kaip Vildaugas, bet jis įsitikinęs, kad pats popiežius jį įšventino amžiams į kunigaikščius.

Daugeliui tapęs senu Vilniaus simboliu, tokiu pat garsiu, kaip ir Rožytė, yra labai nemėgstamas Klecko Buržujaus, kurisai nuolat burnojo ir keikė jį, gal dėl to, kad pats norėtų panašiu tapti, bet kol kas dar yra nesusitupėjęs ir visuomenei menkai žinomas. Taigi ilgainiui gavosi paskui taip, kad ir patsai Kleckas ėmė geruoju kunigaikštį minėti.

Kunigaikštis Vilgaudas mirė 2015 metų gruodžio 14 dieną savo namuose. Kadaise buvęs Vilniaus savivaldybės tarybos narys, dar ilgiau buvo žymiausias Vilniaus senamiesčio personažas, o ir ryškus Atgimimo dalyvis, buvęs Signatarų namų direktorius, lietuvių kalbos mokytojas, poetas, o ir išvis keistas, tačiau begalę minčių turėjęs žmogus.

Amžiną tau atilsį taria Pipedija ir visi kiti, kas tiktai turi humoro jausmą, Kunigaikšti Vilgaudai.


Kunigaikštis Vildaugas, o ne Vilgaudas

Dažniausiai visi painiojasi, netgi ir Pipedija - vis visiems vaidenasi, kad Kunigaikštis Vildaugas besąs Vilgaudas. Nes visi nesusipranta, ką reiškia tasai vardas.

Legenda, kuri byloja tą vardą, sako, kad kartą, kai Stasys Urniežius miegojo vonioje, vandeniu iki jo atėjo gerai atrodantis vilkas, kuris jį aplaižė ir pasakė: "tavo vardas, kunigaikšti, yra Vildaugas". Nuo to laiko Stasys Urniežius tapo Vildaugu.

Čia jau paskui visokie nevykėliai susipainiojo ir ėmė aiškinti visur, kad Vilgaudas, nes esą vilkus gaudęs. O išties tai Vildaugas, nes vilkų valdovas, o vilkų daug.


Visokios istorijos apie kunigaikštį Vildaugą

Kartą, kokiais 2011 metais kažkokia mergina Pilies gatvėje užsisakė maisto, nes maloniai leido laiką lauko kavinėje, kokių ten pilna. Tai atėjo kunigaikštis Vildaugas, suvalgė tą jos maistą ir pasakė, kad apmokės už viską sonetu, o taip pat ją kava pavaišins. Tur būt pas save namie. Tai mergina iškvietė policiją, o paskui kunigaikštis buvo teisiamas. Teisme jis teisėjai prisipažino, kad ją myli, o taip pat dar pasakė: "Aš negražus - noriu stoti į Pakso partiją. Mane didelė negalia užpuolė - aš myliu Lietuvą".

Kadais, paskutiniajame 20 a. dešimtmetyje, kunigaikštis dirbo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoju vienoje Vilniaus Lazdynų mokykloje. Ten pamokų metu rodydavo erotinius foto albumus.

Kunigaikščio Vilgaudo legenda

Štai vat kokių sakinių galima atrast apie Kunigaikštį Vilgaudą internetuose pakapsčius:

  • Jam ten kažkoks lyg kabakas priklausė anksčiau, ar tai Brodvėjus, ar tai Prei universiteto ir paskui prapiso kažkaip.
  • O dar Krišnaitus myli, mačiau čia prieš kelias savaites penktadienį patenkintas iš paskos orkestrėlio ėjo ir pypkę rūkė visiems aplinkiniams šypsodamasis.
  • Dar gali būt kad yra amerikos agentas (chuckle).
  • Buvo mačiau užsukęs į Mados infekcija 2009 afterpartį.
  • Paskui dar pagrybauja kažkur ir Cafe de Paris pardavinėja savo grybukus :D
  • Pastoviai kur nors pritriukšmauja ir dėl to gauna viešųjų darbų, katruosius stropiai vykdo. O kartą per teismą prisipažino meile teisėjai, matyt gavo ir už tai
  • Tiki slaptu Mergelių ežeru, kuris yra kažkur Vilniaus centre, bet jį mato tik išrinktieji (įskaitant jįjį patį)