Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Ksi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Akivaizdu, kad šitie simboliai, kurie esą yra kažkokia ksi raidė, išties yra ne žmonių ženklai, nes žmonės tokiomis raidėmis nerašo. Tai kažkoksai ateivių alfabetas, ufonautų abėcėlė. Viskas aišku, su tomis sąsajomis.

Ksi arba raidė, kurios niekas nemoka parašyti - išties tai mes mokam - 𝚵 arba 𝛏, išties toksai blogas, kuris visokias temas rašo apie kompiuterius, lituoklius, batus, musulmonus, serialus, iliuminačius, chemiją ir visokį mokslą.

Nelabai aišku, ką ta ksi raidė tame bloge reiškia. Pakapsčius po visokius žinynus, galime rasti, kad tai išties reiškia atsitiktinį skaičių, vadinamą random, kitaip tariant, šitai yra akivaizdus baltasis triukšmas. Kam naudojamas baltasis triukšmas? Ogi psichotronams užpildyti.


Ksi blogas

Labai keista, tačiau šitas blogas, nors ir visiškai protukų rašomas, yra kažkoksai visai įdomus net ir tiems, kas nėra visai jau gykai bei nerdai, nes ir autoriai tokie nėra - nusiperka pavyzdžiui kelias kinietiškas apyrankes, prifarširuotas kažkokių kompiuterių, o paskui dalinasi, kokia iš tų apyrankių pirma sugedo nuo daužymo plaktuku.

Arba nusiperka vitamino C, prifarširuoja į apelsiną ir tada aprašo, kad apelsinas - tai pats sveikiausias ir daugiausiai vitaminų turintis vaisius.

Bendrai tai vienas iš labiausiai rekomenduotinų blogų, kurie čia blogosferoje pasitaiko, nes autoriai keli, nepasikėlę ir rašo įdomius dalykus.

Spėjame, kad visa tai skirta kažkokiai mokslo propagandai.


Dar žr.Ksi
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!