Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kroitus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kroitus arba kaip kiti dar pavadina - Croitus, tai dabar nežinome net ir su kuria raide užrašyt. Gal spėjame, kad visgi su K, bet gal ir C čia turi šansą išgyvuot, bet pačiame bloge tai užrašyta lotyniškai - "Blog de la Kroitus", taip kad čia užtikrintai bent jau tiek galima pasakyt, kad Kroitus yra kunigas. Nes kitaip lotyniškai nerašinėtų.

Pastarąją versiją dar patvirtina faktas, kad iš žodžio "Croitus" išmetus vieną raidę, gaunasi žodis "coitus", kuris jau čia Pipedijos yra vertas, o faktas, kad Kroitus čionai į Pipediją pakliuvo, paverčia šią versiją neabejotina.

Taigi paskaičius jojo blogą, paaiškėja, kad Kroitus yra blogeris, katras yra ne iš tarpo protukų, ne iš tarpo dibilų ir netgi ne iš tarpo neodibilų, o tiesiog pagaliau nors kartą surastas padorus normalus žmogus. Bent jau šitaip vat spėjame.

Kartais parašo apie kažkokius Android, bet mes tų kompiuterių nesuprantam. Užtat dažniau parašo apie kokius nors autorių teisių gynėjus, kurie paskutiniu metu nemenkai dargi bado visiems akis, nes savo įžūliai užknisančiu bandymu reikalaut pinigų iš visur kur papuola bado visiems akis.

Žodžiu, kaip ir nedaug tokių blogų dabar Lietuvoje yra, bet štai toksai vienas yra, kurį patariame rimtiems žmonėms, kuriems įdomūs internetai ir laisvės - tai Kroitus.


Dar žr.