Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kreditas 5000

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Kreditas 5000, kurie dar patys save užsivadina internetuose Kreditas5000.lt - taigi toks greitas ir patogus greitas kreditas yra toks greitas!!! Užsiėmęs netgis pirmą vietą ant Gūglo, kai įvedi tą frazę - "greitas kreditas", tai šituos ir meta, tai gal jau čia visokie SEO optimizatoriai nemenkai su jais padirbėjo, visokius ten SEO optimizuodami!

Taigi šitas kreditas skelbiasi savo internete, kad jau turi 184633 klijentus, kaip ant 2010 vasaros pabaigos, tai čia puiki statistika, įrodanti, kad vienas iš keliolikos žmogų ant mūsų šalelės naudojasi šios firmos greitu kreditu ant savo paties begalvės, tai čia dabar mes galim imt ekstrapoliuoti ir tarę, kad ant Lietuvos firmų su greitais kreditais yra gal keliasdešimt, o kadangis klientų duomenimis jos keičiasi gal kažkaip per anokią LGVKA ar ten per kur, tai matyt gal tik vienoj įmonėj tegali tą kreditą paimt dažniausiai, tai reiškia, kad tuos kreditus ima kas papuola, tai čia ir pasitvirtina prielaida, kad dibilai yra Lietuvos gyventojų daugumoje, ką įrodo ir faktai.

Tai aišku, kad čia kredito nejėmėm išum šitos kontoros, bet jau kaip paskaičiavom procentus, tai gal ir panašūs gautųsi, kaip ir kitur, nes rinka juk sureguliuoja santykius, ką jums patvirtintų ir LLRI...

Taigi dar irgi skiriasi tuo, kad ne mėnesiui procentukus paskaičiuoja, o išsyk dviem, tai nuo 1000 litų gaunasi 276 sumokėt papildomai, tai veik 28 procentukai gaunas, tai gal visai ir vidutiniškai kaip sakant, tai irgi per kelis metus tas tūkstantis litukų iki šimtų tūkstančių taip nesunkiai galėtų išaugt...