Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Kraftas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kraft Foods Lietuva, Kraft Foods International Inc., arba šiaip Kraftas, o kiti sako - Jacobs Kraft Suchard ir dar kitaip - tai tokia kontora, gaminanti kavą "Jacobs", čipsus "Estrella" ir šokoladus "Karūna". Žodžiu, kuo geriausios prekės visiems ir kiekvienam.

Lietuvoje Kraftas pagarsėjo tuo, kad kokiais 2000, o gal 2001 metais baisiai supyko ant Artscene, nes kažkas iš to interneto dezainerių nupiešė paveiksliuką su narkoladu, katras kažkam pasirodė besąs panašus į šokoladą "Karūna". Tai kažkokie nerišlūs Krafto teisininkai ėmė grąsinti teismais Pukomuko, esą tai kažkoks prekės ženklo žeminimas, autorinių teisių pažeidimas, o ir išvis parodija. Skandalas vėliau nurimo, o kai kas mano, kad tik dėl to, jog greitai Kraftas atrado ir kitą paveiksliuką - su kakoladu.

Taip ar anaip, galim pasakyti, kad istorija jau seniai užmiršta, primena mums tik tiek, kad kompanijos, kovojančios prieš savo pačių klientus - pačios ir nukenčia. O "Jacobs" kavą geriame, šokoladą "Karūna" - kartais valgome ir netgi čipsų "Estrella" - irgi paragaujame. Nors kol jie ten bylinėjosi - neragavome ir boikotavome. Gėrėme kavą "Merild", valgėm šokoladą Laima ir čipsus "Lays". Bet paskui tas konfliktas kažkaip nurimo ir Kraftas daugiau prieš internetus neužsipuldinėjo. O jei būtų kitaip buvę, tai ir dabar boikotuotume juos.

O dar, vieną kartą Rimi susipyko su Kraftu ir nustojo pardavinėti čipsus "Estrella", kavą "Jacobs" ir šokoladą "Karūna". Tai nors be šokoladų ir čipsų galėjom apsieiti (išvis, skaniausi čipsai - tai "Taffel", iš tų pakelių, kur su kaktusais), bet vat dėl kavos tai supykom. Ir ėjom į Norfą, kur buvo "Jacobs". Taip Rimi prarado savo klientus.