Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kovotojų už Lietuvą sąjunga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kovotojų už Lietuvą sąjunga - neteisingai kaltinama kažkokiais nebūtais dalykais, negali būti gi, kad ten koloradai ar tai vatnikai, o ir išvis čia kažkokia paranoja taip kalbėti. Už Lietuvą viskas, už dar kažką! Kovokime ir pakilkime! Už Lietuvą, už kovą, už naują valdžią!

Išties nors ir senokai Vytautas Šustauskas apie tai kalbėjo, atrodo kad tik 2016 susikūrė kažkoksai keistas junginys, prie kurio ėmė šlietis kas papuola. Galų gale, nors ir ilgai buvęs partijos vadu, Vytautas Šustauskas užleido vado vietą anokiam Stanislovui Tomui, bet pastarasis, sudaužęs Generolo Vėtros paminklinę lentą kūju[1], kažkur dingo, ir, kaip sako melagingi gandai, dabar slapstosi užsienyje.


Su Kovotojų už Lietuvą sąjunga siejami veikėjai

Pipedija neturi tikslių duomenų, tačiau turi įtarimų, kuriais čia ir dalinasi, viešindama galimą ryškiausiųjų veikėjų sudėtį, kur nors ir ne vadai jie tame, bet kažkaip bendrą kalbą kartais ima ir suranda[2]:

Taigi, Sambūris Būkime Vieningi, Socialistinis Liaudies Frontas ir kažkokia keista Rusų Sąjunga čia buriasi į kažką visiškai neaiškaus.

Dar gandas sako, kad bandė ir Drąsos Kelias kažkaip zonduoti tas galimybes, tačiau net ir šitiems baisu pasirodė - Audronė Skučienė nusprendė, kad nepakeliui, nes čia jau žemiau dugno net ir jiems.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1187972/generolo-vetros-atminimo-lenta-kuju-sudauziusiam-stanislovui-tomui-skirtas-arestas
  2. http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/prie-v-sustausko-lipdosi-prorusiski-veikejai-731763