Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kooperatyvas Ozero

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kooperatyvas Ozero (kooperatyvas "Ežeras") - tam tikra sodų bendrija, kuri išties buvo kaip ir ne visiškai tikra, tačiau įkurta atskirai prie labai malonaus ežero kažkur netoli nuo Leningrado, saugoma toli aplinkui sustatytų saugumo postų. Yra vietovėje, vadinamoje Solovjovka, Prioziorske, prie Komsomolskoje ežero.

Skirtingais duomenimis, kooperatyvas Ozero buvo įkurtas 1996 metų Lapkričio 10 arba Lapkričio 11 dieną. Pagrindiniai nariai (įkūrėjai):

Pagal 2012 metais nutekėjusius duomenis, kooperatyvo Ozero nariai paaiškėjo besantys kraštutinai aptekę nesveikais pinigais. Kiti nariai užėmė įvairiausius aukštus postus Rusijos valdžioje.

Vėlesniais laikais dalis kooperatyvo narių pasikeitė, tačiau dabartinė sudėtis nėra žinoma. Su kooperatyvu siejama privati Rusijos sukarinta apsaugos bendrovė "Rif Security" (vienas iš įkūrėjų - Vladimiras Smirnovas), savininkas - Vladimiras Barsukovas, dar žinomas kaip Vladimiras Kumarinas - vienas iš rusų mafijos vadų. Abu veikėjai anksčiau buvo susieti su tokia įmone SPAG, kurios vadovas Rudolf Ritter 2000 metais Vokietijoje buvo suimtas už pinigų plovimą Kolumbijos mafijai (narkotikų prekeiviams) bei tai pačiai rusų mafijai.