Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kompiuterastai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tai dabar pažiūrėkite, koks protingai atrodantis ir kultūringai apsirengęs vyrukas, o išties tai šlykštus iškrypėlis galimai, vos tik jo nefotografuoja, tai išsyk nusimauna kelnes, o paskui visi stebisi, kad kompiuteriai pasensta taip greitai ir juos reikia keisti į naujus, o išties tai tik prileisk kompiuterastą prie kompiuterio - išsyk sugadina

Kompiuterastai - taigi adminai neretai, o ir programuotojai ar šiaip ten nuo kompiuterių pamišę, tai dažnai būna, kad ir keistų kalbų tenka išgirsti, apie tai, kaip kompiuterastai dulkinasi su kompais, o tai jau rodo, kad ne šiaip čia kažkoks pamišimas, o tikra seksualinė perversija, nes atleiskit, kai lytiškai santykiaujama su kompiuteriu, tai ne tik susižeisti galima, bet ir kūno išskyromis sukelti trumpąjį jungimą ir taip sugadinti brangią įrangą. O jau dar keisčiau kyla mintys, kaip ten santykiauja tos kompiuterastės moterys, tai čia turim pripažinti, kad lyčių nelygybė yra ir tos galimybės aiškiai nesuteiktos, todėl tai akivaizdi diskriminacija.

Kompinio pydarizmo kontraversijos

Šitas buvęs merginų meilės objektas gal ir atrodo kaip koks Bredas Pitas, bet visgi mirė nuo savo kompederastijos, tai vat ir kyla išvada, kad iš ties per tuos kompus tik bėdą arba kokį sifilį pasigausi

Ale beje gi viešai pripažinta, kad kompiuterastu būt yra net labai pavojinga, netgi sakoma kad dėl to kraujotakos sistemoje gali susidaryt krešulys, užbaigsiantis kompų pederasto gyvenimą, kaip ir nutiko tam kairiam šone pavaizduotam pacanui. Juk kadangi net pačiame technologijos.lt parašyta, tai kaip čia netikėsi.[1]

Kompiuterastų rūšys

Pagal užsiėmimus kompiuterastai skirstomi į skirtingas rūšis, pasižyminčias ganėtinai įvairia simptomatika. Kai kurios iš tų rūšių ganėtinai žiauriai tarpusavy pjaunasi, o kai kurios kitos - sutaria. Tai rodo, kad šis sektantiško pobūdžio psichikos sutrikimas pasižymi ganėtinai plačiomis variacijomis ir yra ganėtinai išsikerojęs bei išplitęs, todėl reikalauja skubesnio teisėsaugos ir gydymo organų dėmesio.

Žemiau pavardinsime keletą populiariausių kompiuterastų rūšių:

 • Adminai - įvairūs, kur užsiima visokiomis OS. Didesnė jų dauguma skirstomi į tris porūšius:
  • Uniksistai - kurie gauna nesaikingus pinigus už visokių Solaris ir Unix valdymą. Populiariausias porūšis - vadinamieji santechnikai.
  • Netvorkistai - tie, kurie užsiima tinklais ir maršrutizavimais. Didele dalimi - tai įvairūs syskininkai.
  • Linuksistai - labai į pirmuosius panašūs, tačiau jau negaunantys tokių didelių pinigų.
  • Vindausistai - vargetos, kurie administruoja Windows ir išvis neuždirba.
 • Geimeriai - iškrypusi rūšis, kurie žaidžia krūvomis visokius geimus. Dėl tų geimų užsiima visokiais overklokinimais, hakinimais, tiuninimais ir taip toliau. Kartais iš tokių ilgainiui išsivysto įvairūs adminai, nes be kompų jie visvien nieko nemoka, tuo tarpu kapstydamiesi po žaidimus, geimeriai visgi įgyja šiokias tokias kompiuterastijos žinias.
 • Programuotojai - bene labiausiai nukvakusi kompiuterastų rūšis, nes patys kuria visokias nesąmones. Daugelis programuotojų išsivysto iš adminų, kartais - ir iš geimerių, tačiau kita dalis ima rastis ir nepriklausomai, iš ganėtinai nepatyrusių IT naudotojų.
 • Webmasteriai - visokie internetiniai veikėjai. Neretai siejasi su įvairiais adminais, ypač su uniksistais. Neretai turi ir šiokių tokių programavimo pagrindų, dažniau - kokio nors PHP. Daugelis yra įvairaus lygio dezaineriai.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/S-20717/straipsnis?name=S-20717