Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kombinuoti

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kombinuoti ir kombinavimas - tai ne koks nors vogimas, nes taip vadinti negalima. Kai buvo sovietmetis, tai daugybė žmonių gyveno taip skurdžiai ir tokiomis visuotinio konclagerio sąlygomis, kad šiais laikais jau to negalima net pavadinti normaliu gyvenimu. Nors aišku, nekatri seni perdylos dar būna, kad paaiškina ir kaip nors kitaip, kad išties tai netiesa ir prie ruso buvo geriau.

Tai vat, štai tais laikais pragyventi ir netgi išgyventi buvo kartais beveik neįmanoma, todėl norint prasimaitinti, tekdavo norom nenorom vogti. Bet kai vogimas yra priverstinis, nes kitaip žmogus neišgyvens - tai jau negalima sakyti, kad čia vogimas, nes tai bus nelabai tiesa.

Tai tada visi ir nešdavo iš visokių darbų, ir tai vadinosi kombinavimu:

  • Kas dirbo mėsos fabrike - kombinuodavo dešras ir šiaip mėsą
  • Kas dirbo duonos kepykloje - kombinuodavo miltus, cukrų ir kiaušinius
  • Kas dirbo kur nors automobilių gamyboje ar remonte - tai kombinuodavo mašinų detales
  • Kas dirbo kokioje nors parduotuvėje - tai kombinuodavo belenkokias prekes ir paskui prekiaudavo šešėlinėje rinkoje
  • Kas dirbo kur nors mokykloje ar kitame darbe, kur kombinuoti nebuvo ką - tai ir neturėdavo iš ko pragyventi, ir todėl skursdavo

Paskui, kai SSRS žlugo, daugelio tų žmonių psichika buvo taip sužalota ir suluošinta viso to kombinavimo, kad tie žmonės iki šiol nesupranta, kad vogti negalima ir galvoja, kad vogti yra gerai. Tai jie labai piktinasi, kad valdžia nepadaro taip, kad būtų galima vogti, nes kaip čia dabar taip, kada vogti neišeina.