Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Algis Klimaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kliugeris)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algis Klimaitis labai nepatenkintas

Algis Klimaitis, dar vadinamas Kliugeris - ogi anoksai KGB agentas matomai, nesgi netgi Liustracijos komisija taip nusprendė, alegi betgi kaip būna, tai Teismas tą sprendimą panaikino, nes esą "nėra įrodymų, kad sąmoningai". Tai čia jau dabar tasai Kliugeris ta proga ėmė po teismus netgi garsiąją Nijolę Sadūnaitę tampyt, kaip ir visą būrį Sausio 13 aukų tėvų, esą mat šieji neturi teisės jį KGB agentu vadint.

Tai čia Pipedija konstatuoja, kad KGB buvo ir yra ta institucija, kuri lemia viską, o jei jau buvai KGB agentas, tai užbylinėti gali belenką kitą, o vat kai kokį agentą pats pabandytum užkabint, tai išsyk teismams "įrodymų nepakanka".

Upd. Vilniaus miesto trečiasis apylinkės teismas atmetė A. Klimaičio ieškinį Nijolei Sadūnaitei kaip nepagrįstą. Teismo teigimu, atsakovas sąžiningai paskelbė nuomonę. Tai čia Pipedija, pasiremdama Tomu Čyvu[1] gali tik pasakyti, kad jau ir tai kažkokia pažanga matomai, nesgi jau nors faktas, kad Kliugeris buvo KGB agentas - akivaizdžiai dokumentuotas, bet net ir teismo sprendimas, esą tai tik "nuomonė" - irgi jau šį tą reiškia, nesgi bent jau nesigavo taip, kaip ten anas teisėjas Kęstutis Petkevičius panašioj byloj buvo nusprendęs, kad faktai nieko nereiškia ir čia kompensacijas reikia mokėt. O tai betgi visvien čia aišku stebėtinas nuostabumas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://cyvas.wordpress.com/2010/01/26/lietuvos-teismai-eme-pripazinti-kgb-egzistavima/