Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kietagalvis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kietagalvis daužo plytas

Kietagalvis - tiesiog legendinis Panevėžio veikėjas, daugumos teigimu - tipinis dibilas. Pagarsėjo tuo, kad vaizduojasi turįs kietą galvą, su kuria laužo plytas, šalmus, duris, stalus, tvoras, o ir belenkokius kitus daiktus. Savaime aišku, nuo intensyvaus galvos daužymo smegenų distrofija progresuoja, tad vyrukas dar intensyviau daužo savo galvą.

Kietagalvis yra populiarus, nes daugelis nori pažiūrėti, koks jis plytadaužys, šalmadaužys, duradaužys, sienadaužys ir taip toliau. Deja, vyrukas iki šiol nesusiprato už savo pasirodymus imti pinigus, o manome, kad nemažai uždirbtų, nes dibilų tarpe tokios pramogos populiarios.


Kietagalvis daužo šalmą

Psich. prognozė

Prognozė neigiama, remisijos tikimybė silpna. Gydytinas elektrokonvulsine terapija, lobotomija.